Krištianu Ronaldu
Krištianu Ronaldu
Foto: SCANPIX/ZUMA PRESS/LETA

VIDEO: Ronaldu ar “hat trick” ieved Portugāli UEFA Nāciju līgas finālā 0

UEFA Nāciju līgas pusfinālā Portugāle, pateicoties Krištianu Ronaldu trīs gūtajiem vārtiem, ar 3:1 pārspēja Šveici.

Reklāma
Reklāma
Krimināls
VIDEO. Tieši pirms pirmā septembra kanalizācijas akā atrod mammu ar divām meitiņām: ir spekulācijas par baisu noziegumu 13
RAKSTA REDAKTORS
“Šķita, ka trakākais nu jau aiz muguras…” Auto “ideālā stāvoklī” jeb pirkums, kas pārvērtās par mācību mūžam
“Zīdainis atrasts ietīts dvielī, melnā atkritumu maisā skapī” – policija arestē studenti, kas slēpusi mirušu jaundzimušo
Lasīt citas ziņas

Ronaldu bija precīzs spēles 25. minūtē, kad realizēja brīvsitienu, kā arī divus vārtus guva mača beigās, nodrošinot komandai uzvaru. Šveiciešiem vienīgos vārtus 57. minūtē guva Rikardo Rodrigess ar 11 metru soda sitienu.

Ceturtdien otrajā pusfinālā Nīderlande tiksies ar Angliju. Četru labāko komandu turnīrs notiek Portugālē.

CITI ŠOBRĪD LASA

UEFA Nāciju līgā izlases pēc ranga ir sadalītas četrās divīzijās. Grupu uzvarētāji katrā no divīzijām noskaidros labāko komandu divīzijā, kura iegūs ceļazīmi uz 2020.gada Eiropas čempionāta finālturnīru.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.