Krištianu Ronaldu

Portugāles futbola izlase pirmdien Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Serbiju, bet jau pirmajā puslaikā traumas dēļ spēli nevarēja turpināt tās līderis Krištianu Ronaldu.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1

Slavenais uzbrucējs guvis kājas augšstilba muskuļa savainojumu, bet pats uzskata, ka jau divu nedēļu laikā būs atpakaļ ierindā. Šī Ronaldu bija pirmā spēle izlasē kopš pagājušā gada Pasaules kausa.

Portugāļi mača sākumā bija nonākuši iedzinējos, bet vēl līdz pārtraukumam Danilu Pereira ar tālsitienu panāca izlīdzinājumu.

Vēl B grupā Ukraina tikai kompensācijas laikā izrāva uzvaru 2:1 pār Luksemburgu.

Tikmēr nepatīkamā atsmofērā aizritēja A grupas spēle Podgoricā, kur Melnkalne ar 1:5 atzina Anglijas pārākumu. Mājinieki mača sākumā izvirzījās vadībā, tomēr vēlāk pārliecinoši uzvaru svinēja viesi, kuru rindās vairāki spēlētāji tika aizvainoti ar rasistiskiem saukļiem. Rahīms Stērlings pēc piektajiem gūtajiem vārtiem uz to atbildēja, demonstratīvi aizspiežot ausis un vēlāk pats atzina, ka tādējādi apklusinājis rasistiski noskaņotos līdzjutējus. Paredzams, ka par notikušo UEFA piešķirs soda sankcijas.