VIDEO. Šokolādi mīlošā vecmāmiņa apglabāta tematiskā konfekšu zārkā, kura dizainu pati izstrādāja un to vairākus gadus glabāja savās mājās 4

Šokolādi mīloša vecmāmiņa tika apbedīta tematiskā šokolādes konfekšu “M&M” zārkā, kuru dizainu viņa pati izstrādāja. Arī bēru viesu tērpi bija ieturēti tādā pašā tematikā. Tūkstošus cilvēku pārsteidzis vietnē “TikTok” publicētais video ar fotogrāfijām no bēru norises Arizonā, ASV.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

Marija Estere Stoka Mārtina Gaileja 30 gadus bija skolotāja, studenti savai skolotājai bija devuši segvārdu “MM” atbilstoši viņas iniciāļiem. Laikā, kad sieviete strādāja par skolotāju, viņas klase bija piepildīta ar “M&M” tematiskajiem piekariņiem, kurus gadu gaitā viņa saņēma no studentiem. Sievietes ģimene viņas bērēs godināja viņas aizraušanos ar “M&M” konfektēm, guldot viņu pašas izlolotajā zārkā un apģērbjoties konfekšu stilā ieturētā apģērbā.

Aizgājējas zārku pamatā veidoja masīva “M&M” konfekte zilā krāsā, uz kuras bija izvietotas mazākas konfektes ar viņas bērnu vārdiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.