VIDEO. “Lielveikals ar olām!” Veikala “Spice” vadība aizliedz savās telpās rīkot Maira Brieža jaunās grāmatas prezentāciju 127

Februāra beigās mediji, tostarp LA.LV saņēma preses relīzi, kurā bija informācija par boksera Maira Brieža jauno grāmatu un gaidāmo tās prezentāciju.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Taksists nolēma kļūt par ballītes kulmināciju” – pašā Rīgas centrā kāda vecmeitu ballīte noslēgusies ar taksista Vjačeslava perversu uzvedību 30
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 107
Lasīt citas ziņas

Preses relīzē tika ziņots,ka 2. martā plkst. 12.00 tirdzniecības centra “Spice” Jāņa Rozes grāmatnīcā Maira Brieža boksa biedrība prezentēs grāmatu – boksera biogrāfiju “Mairis Briedis. Vai ir dzīve ārpus lielā sporta?”. Pasākuma laikā slavenais sportists pastāstīs par šī literārā projekta idejas rašanos, atbildēs uz pasākuma apmeklētāju jautājumiem un labprāt parakstīs lasītāju iegādāto grāmatu eksemplārus.

Arī savos sociālajos tīklos bokseris reklamēja pasākumu, aicināja to apmeklēt, taču nesen tika publiskots video, kurā tika paziņots, ka pasākums “Spicē” tomēr nenotiks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mairis Briedis teica: “Manas grāmatas prezentācija “Spicē” ir atcelta. 2.martā plkst.12.00 “Spicē” bija jānotiek manas grāmatas prezentācijai. No manis neatkarīgu iemeslu dēļ pasākums “Spicē” nenotiks. Tieši šodien ar mani sazinājās Jāņa Rozes grāmatnīcas pārstāvji, kuri paziņoja, ka ir spiesti pasākumu atcelt. Oficiālais atteikuma iemesls bija aizliegums rīkot pasākumu no tirdzniecības centra “Spice” vadības puses. Secinājumus dariet paši.”

Vienlaikus arī Mairis Briedis paziņoja, ka grāmatas prezentācija notiks citviet – Kauguru ielā 6, “Florex” ziedu bāzē, tajā pašā dienā un laikā, kas iepriekš bija plānots.

Sociālajos tīkos cilvēki dalījās ar šo ierakstu, vairāki uzteica “Spices” rīcību:

Bet ko saka paši “Spices” pārstāvji?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.