Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Evija Trifanova

Vidzemes deju kolektīva vadītāju tur aizdomās par seksuāla rakstura noziegumu 0

Pievieno LA.LV

Valsts policija ir sākusi izmeklēt kriminālprocesu par iespējamu seksuāla rakstura noziegumu pret nepilngadīgo, kurā figurē kāds deju kolektīva vadītājs, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Kokteilis
cilvēks pats var zināt, ka viņam “uzlikta ļaunā acs”? Piecas pazīmes, kurām ezotēriķi piešķir lielu nozīmi
Lietuvā izsludina valsts mēroga ārkārtējo situāciju
RAKSTA REDAKTORS
Varbūtība ir augsta… Pabriks, balstoties uz savu pieredzi augsta līmeņa sarunu vešanā, izsaka versijas par CIP direktora lidojumu uz Maskavu
Lasīt citas ziņas

Izmeklēšanu veic viens no policijas iecirkņiem Vidzemē.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūrai LETA komentārus par šo kriminālprocesu nesniedza.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aģentūrai LETA zināms, ka kolektīva vadītājs patlaban ir iesniedzis atlūgumu. Viņš dažāda vecuma deju kolektīvus konkrētajā pašvaldībā vadījis vairākus gadus.

Pašvaldības kultūras centrā aģentūra LETA noskaidroja, ka novembra izskaņā tas saņēmis deju kolektīvu vadītāja atlūgumu. Darba attiecības pārtrauktas pēc paša vēlēšanās jau ar nākamo dienu.

Oficiālu informāciju par iespējamajiem deju kolektīva vadītāja pārkāpumiem kultūras centrs neesot saņēmis, tomēr centra direktore saistībā ar notikušo aizvadītajā nedēļā tikusies ar abu deju kolektīvu dalībniekiem.

Par šo lietu plašāk ziņo TV3 raidījums “Bez Tabu”, kurā sīkāk par notikušo pastāstīja nepilngadīgā jaunieša māte no Ogres.

Plašāk pievienotajā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.