Vilnis Ķirsis: Dziesmu un deju svētku rīkošanā infrastruktūra sevi neatpelna 35

“Rīga šim pasākumam iztērē ļoti daudz,” TV24 raidījumā “Preses klubs” norāda Vilnis Ķirsis, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks satiksmes infrastruktūras un attīstības jautājumos.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Kokteilis
Maestro Raimonds Pauls atklāj Lanas pieminekli Lāčupes kapos: “Vienkārši un ļoti skaisti” 3
Lasīt citas ziņas

Ar to viņš domā Dziesmu un deju svētku rīkošanu. Raidījumā Ķirsis arī nedaudz vairāk komentējis par pasākuma izmaksām un dalībnieku pārvietošanās plānošanu.

Runājot par izmaksām, viņš saka: “Sāksim kaut vai ar estrādi, kura uzbūvēta par Rīgas naudu – vairāk nekā 100 miljoni, ko pa īstam lieto kādas 2-3 reizes piecgadē. Nu labi, vēl kāds koncerts pa vidam patrāpās. Principā tā infrastruktūra neatpelna sevi ne pie kādiem apstākļiem. Tas ir uz rīdzinieku rēķina.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiek pieminēti arī aptuveni miljons eiro, kas Rīgas budžetā paredzēti nākamā gada Dziesmu un deju svētku organizēšanai, taču šī summa sevī ietver dažādas pozīcijas, piemēram, sabiedrisko transportu.

Ķirsis atklāj vineu no iecerēm: “Mēs ieviesīsim speciālu Dziesmu un deju svētku biļeti uz tām 10 vai 11 dienām. Es vēl cenu atturēšos nosaukt.”

Šobrīd vēl notiekot sarunas ar valdību par iespējamo līdzfinansējumu šīm biļetēm, iespējams, tikšot ņemts vērā tas, cik tālu katrs dalībnieks dzīvo no Rīgas, bet, iespējams, biļetes tikšot apmaksātas visiem.

Rīgas domes pārstāvis rezumē: “Darbs notiek. Mums kā namatēviem ir ko darīt, ir ko ņemties.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.