Foto: LETA/Ekrānuzņēmums no “X”

“Viņam tas izmaksāja daudz!” Elvis Merzļikins U-20 izlasei izmaksā pusdienas restorānā 49

Pievieno LA.LV

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins svētdien apmaksājis pusdienas restorānā Latvijas U-20 izlasei, kas pašlaik piedalās pasaules junioru čempionātā Kanādas galvaspilsētā Otavā, pirmdien LTV radījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja izlases treneris Kārlis Zirnis.

Cilvēkstāsts
“Mājās es neraudu…” Inese Supe turpina savu cīņu, bet šonedēļas vizīte pie ārsta nesusi skumjas aizdomas
Kokteilis
Sievietēm, kurām piemīt kāda no šīm 10 īpašībām, bieži ir lemts palikt vienām
“1400 eiro uz rokas ir nabagiem…” Latvieši atklāti apspriež savas algas
Lasīt citas ziņas

Jau ziņots, ka Latvijas junioru izlase sestdien turnīra otrajā mačā ar 1:5 piekāpās vieniem no galvenajiem favorītiem amerikāņiem, bet dienu iepriekš sensacionāli ar 3:2 pēcspēles metienos apspēlēja Kanādas U-20 hokejistus.

“Šodien aizbraucām uz arēnu, pakustējāmies. Vēl viena patīkama lieta – Elvis Merzļikins komandai uzsauca pusdienas, teiksim tā, ļoti glaunā restorānā ar ļoti garšīgu ēdienu,” pastāstīja Zirnis. “Bija arī videozvans ar viņu un Elvis novēlēja veiksmi [nākamajos mačos]. Domāju, viņam tas izmaksāja diezgan daudz, paldies viņam, ka izveda mūs ārpus viesnīcas.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Merļikina pārstāvēta Nacionālas hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas “Blue Jackets” sestdien ar latvieti uz rezervistu soliņa ar viesos ar 0:4 (0:1, 0:2, 0:1) zaudēja Bostonas “Bruins”, bet dienu iepriekš viņš atvairīja 24 metienus, sekmējot

komandas uzvaru ar 6:2 (1:1, 4:0, 1:1).

Latvijas U-20 izlase šovakar plkst.22.30 pēc Latvijas laika mērosies spēkiem ar vienaudžiem no Vācijas un spēli tiešraidē varēs redzēt TV6.

“Pret ASV bija labs sniegums, bet nākamā spēle ir visvarīgākā, kā jau jebkura nākamā spēle. Zinām, kurā vieta tabulā atrodas Vācija, un kurā mēs,” par gaidāmo spēli sacīja galvenā trenera Arta Ābola palīgs Zirnis. “Te nekādas paslēpes nespēlējam, mēs zinām, un domāju, arī vācieši zina, ka šī spēle ir ļoti svarīga.”

Kā norādīja treneris, tad vācieši labi cīnījās arī pret ASV (zaudējums 4:10), bet tur bija dažas minūtes mača vidū, kad viņiem spēle nepadevās, rezultātam no 2:3 kļūstot 2:6. Arī pret Kanādu vācieši spēlējuši labi un tikai piecas minūtes līdz pamatlaika beigām kanādieši panāca 2:0, beigās vēl ieraidot ripu tukšos vārtos.

“Varbūt viņiem nav tas rezultāts vai punkti, bet spēlē ļoti stabili, līdzīgi mūsu stilam,” nākamos pretiniekus raksturoja Zirnis. “Būs aizraujoša spēle.”

Lai nodrošinātu vietu ceturtdaļfinālā Latvijas izlasei mačā ar Vāciju pietiks ar vienu izcīnītu punktu.

Pagājušā gada čempionātā Latvijas izlase pieveica Vācijas vienaudžus ar 6:2, kas ļāva sasniegt ceturtdaļfinālu.

Vēl Latvijas hokejisti apakšgrupas pēdējā cīņā 31.decembrī plkst.21.30 mērosies spēkiem ar Somijas izlasi.

Četras labākās katras grupas komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet piektajā vietā esošās komandas aizvadīs vienu spēli par palikšanu elites grupā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.