“Viņiem būs lielākas iespējas manervam.” Adamovičs komentē Krievijas armijas papildspēku izvietošanu Mariupoles virzienā 54

“Mariupoles virzienā Krievijas okupācijas spēki ir izvietojuši papildus 10 tūkstošus militārpersonu, par to ziņo ukraiņi,” tā TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” zināja stāstīt Zemessardzes štāba virsnieks, komandkapteinis Normunds Adamovičs, demonstrējot raidījuma video uz kartes konkrētās apdzīvotās vietas Mariupoles apkārtnē, kurās tieši Krievijas bruņotie spēki ir izvietojuši papildspēkus. Mariupole atrodas Ukrainas dienvidaustrumos Doneckas apgabalā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Lasīt citas ziņas

“Pagaidām tiek ziņots, ka viņi ir izvietoti bez tehnikas, un šī tehnika tiks pievesta pa dzelzceļu, kas varētu nonākt Mariupoles virzienā divu līdz trīs nedēļu laikā. Ko es ar to gribētu teikt? Arī starptaustiskie karadarbības novērotāji informē par to, ka Krievijas okupācijas spēku rotācija frontē ir vai, šķiet, ka tā ir sakārtota,” sacīja komandkapteinis Adamovičs.

Ja agrāk informatīvajā telpā bijuši video, kas apliecina, ka Krievijas okupācijas spēki netiek pienācīgi rotēti un viņi atrodas tur frontes līnijā, bet tagad tādi video paliekot arvien mazāk. “Iespējams, kad pienāks tehnika, tad tas ir domāts, lai atvieglotu Krievijas spēku rotācijas. Viņiem būs lielākas iespējas manervam,” tā TV24 raidījumā pieļāva Adamovičs, runājot par aktualitātēm karadarbībā Ukrainā – Mariupoles apkārtnē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.