Foto: ekrānuzņēmums no raidījuma “Degpunktā”

“Viņš izskrēja uz ielas ar šaujamo.” Vīrietis Salacgrīvas novadā ar paštaisītu divstobru ieroci draud nošaut kaimiņus 0

Biedējošus mirkļus piedzīvojuši kāda neliela ciemata iedzīvotāji Salacgrīvas novadā. Neadekvāts vīrietis sadusmojās uz savu kaimiņieni un, mēģinot pierādīt savu taisnību, lika liekā paštaisītu šaujamieroci, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Lasīt citas ziņas

Daudzdzīvokļu nama pagalms Liepupes ciema pievārtē – par šo sakopto vidi ar lielu mīlestību ik dienu rūpējas vietējie iedzīvotāji. Nekas neliecina, ka šajā mājā varētu dzīvot arī nelabvēlīgs kontingents, taču tā ir.

Saulainajā otrdienas pēcpusdienā mierīgajā ciemā atskanēja vairāki šāvieni, kurus raidīja šā nama otrā stāva dzīvokļa saimnieks.

“Degpunktā” sižets:

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš, būdams smagā alkoholā reibumā, izskrēja uz ielas un, vicinoties ar šaujamieroci, sāka izteikt draudus savai kaimiņienei.

Visi, kas tobrīd atradās pagalmā, steidza pazust savos dzīvokļos un par pārgalvi ziņot likumsargiem.

Pēc brīža vīrieša kliedzieni noklusa un kaimiņienes virzienā tika raidīts šāviens. Sievietei par mata tiesu izdevās glābties. Tikmēr uz ciematu no Limbažiem traukušies policisti, lai potenciāli bīstamo šāvēju pēc iespējas ātrāk aizturētu.

“Tas vīrietis ir sajucis prātā, tā var teikt. Viņu specvienības darbinieki aizveda prom uz pāris diennaktīm. Viņam jau ir iesākts kriminālprocess par šo notikumu. Tiesa laikam nav bijusi. Es taču nezinu. Kāds viņš mednieks. Bijušais. Viņš bija sēdējis agrāk,”stāsta vietējais iedzīvotājs.

Aizturēšanas brīdī likumsargi konfiscēja arī vīrieša pašizgatavoto divstobru medību ieroci, vairākas patronas un čaulītes.

Četrdesmit vienu gadus vecā šāvēja neadekvātās rīcības dēļ vairāki no vietējiem iedzīvotājiem publiski runāt par savu kaimiņu nevēlas, taču Liepupes centrā noziedznieku pazīst teju visi.

“Ko tur runāt, vien nevēlams tips. Es, piemēram, labāk redzu viņu ejot nekā nākot. Tā šaušana jau nav pirmā reize,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Šodien tiesa lēma par vīrietim piemērojamo drošības līdzekli.

“Aizturētajam vīrietim tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu. Jāpiebilst, ka vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā,” norāda VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Reklāma
Reklāma

Pret aizturēto policijā ir uzsākti divi kriminālprocesi: viens par draudiem izdarīt slepkavību un nodarīt smagus miesas bojājumu, otrs par šaujamieroča izgatavošanu un glabāšanu.

Turklāt izmeklēšanas laikā atklājās, ka minētais kungs pamanījās tīšām sabojāt kādu no kaimiņu īpašumiem, par to iecirknī likumsargi uzsākuši atsevišķu (jau trešo) kriminālprocesu.

Visticamāk, ņemot vērā šāvēja pagātni un sastrādāto pārkāpumu virkni, Liepupes ciemata iedzīvotājiem uz kādu laiku beidzot būs miers.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.