Latvijā
Kriminālziņas

Pa nakti reibumā un bez tiesībām vizinās cilvēks, kam noteikta policijas uzraudzība un naktī jāatrodas mājās0

Foto: ekrānuzņēmums no “Degpunktā” sižeta

Brīvdienas naktī, policijas ekipāža Pārdaugavā trīs reizes sastapusies ar vienu un to pašu “BMW” spēkratu, un ar katru reizi, tikšanās kļuvušas arvien interesantākas, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Pavisam nesen Pārdaugavas kārtības sargi, vienā naktī veselas trīs reizes sastapušies ar kādu braucamrīku.

Pirmajā reizē inspektors gaišo BMW X5, kuru rotāja M burts ievērojis kad pie ielas malā stāvošā auto pulcējies prāvs bariņš iereibušu jauniešu.

Tikai pusstundu vēlāk, šis pats automobilis pamanīts jau kustībā, taču pārbaudot to, atklājies, ka kāds no apreibušo kompānijas tomēr ir skaidrā.

“Degpunktā” sižets:

“Vadītājai reibums konstatēts netika, arī citu pārkāpumu nebija, līdz ar to varēja turpināt ceļu. Aptuveni pēc stundas, kas bija jau pāri trijiem naktī, atkārtoti tika pamanīts šis transportlīdzeklis. Šoreiz gan tas bija novietots stāvēšanai neatļautā vietā un atradās blakus veikalam, kas strādā 24 stundas diennaktī,” stāsta RPP Zemgales pārvaldes galvenais inspektors Mārtiņš Krauze.

Pamanot braucamrīku inspektors piebremzējis, savukārt BMW šoferis – apgriezies un devies ceļā.

“To redzot, policijas darbinieks nekavējoties pa skaļruni deva rīkojumu apstāties, ko vadītājs arī izpildīja. Tad policija konstatēja, ka transportlīdzekli nu jau vada nevis iepriekš apturētā sieviete, kura nebija reibuma stāvoklī, bet vīrietis,” stāsta Krauze.

Un šoreiz vadītājs bijis krietnā reibuma stāvoklī. Turklāt jau otrreiz apturēto “BMW” spēkratu, vīrietis vadīja bez vadītāja apliecības.

Saistītie raksti

“Ieradās Valsts policija, kura izelpā konstatēja 1,9 promiles reibumu. Papildus, pārbaudot vīrieša datus, tika noskaidrots, ka vīrietim ir noteikta policijas uzraudzība, kā arī viņam nakts laikā ir jāatrodas savā deklarētajā dzīvesvietā,” norāda Krauze.

Tas nozīmē, ka papildus kriminālprocesam, kas nu tiks ierosināts par pārkāpumiem ceļu satiksmē, un ar to saistītajām klapatām, vīrietim draud nepatikšanas arī par policijas kontroles pārkāpumiem, kas nebūt nav joka lieta un var beigties pat ar kādu laiciņu aiz cietuma mūriem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.