Foto: AP/SCANPIX
Foto: AP/SCANPIX
Karš Ukrainā.

Virs Kijivas notriektas vairāk nekā 20 ienaidnieka raķetes 16

Krievijas armija naktī uz otrdienu veica raķešu triecienu Kijivai, tomēr Ukrainas pretgaisa aizsardzības spēki iznīcināja vairāk nekā 20 raķetes un to trāpījumi netika pieļauti, paziņoja Kijivas pilsētas militārā administrācija.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
Lasīt citas ziņas

Okupanti veica forsētu raķešu uzbrukumu ar H-101/555 tipa spārnotajām raķetēm. Tās tika palaistas no stratēģiskajiem bumbvedējiem “Tu-95MS” Kaspijas jūras rajonā.

Saskaņā ar provizorisko informāciju pretgaisa aizsardzības spēki un līdzekļi gaisa telpā ap Kijivu pamanīja un iznīcināja vairāk nekā 20 ienaidnieka gaisa mērķus. Visi šīe mērķi tika notriekti, un to trāpījumi netika pieļauti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nokrītot raķetes atlūzām Kijivas Desnas rajonā, tika bojāts ceļa segums un trolejbusu satiksmes elektropārvades līnijas, kā ari daļēji izsisti veikala logi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.