Horoskopi un mistika
Horoskopi

Visu mīlētāju dienā nelidinies mākoņos! Horoskopi 14.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Auniem laiks pierakstīties uz kursiem, kuros māca viedokļa pieņemšanas zinības – tu pārāk asi reaģē uz apkārtējo cilvēku kritiku. Iemācies pieņemt citu cilvēku viedokli, reizēm tas ir pat ļoti ieteicams!

Vērsis

Šodien Vēršiem nāksies uzrotīt piedurknes – zvaigznes tev sola tik daudz dažādu interesantu notikumu, ka diena var izrādīties par īsu. Iespējams, tev arī nāksies daudz strādāt, tomēr gandarījums par paveikto būs liels un atzinība – pelnīta.

Dvīņi

Šī diena būs pārpildīta ar dažādiem interesantiem notikumiem. Dvīņus gaida pārsteigumi profesionālajā jomā, un iespējams, tajā būs iesaistītas arī kādas ietekmīgas personības.

Vēzis

No sevis, kā zināms, neaizbēgsi – šodien zvaigznes tev iesaka tikt galā pašam ar sevi un savām vēlmēm, tikt galā ar nelāgiem ieradumiem un, visbeidzot, iegūt harmoniju un līdzsvaru.

Lauva

Daudziem varētu rasties iespaids, ka Lauvas ir kā roboti – var strādāt diennakti no vietas un vispār aizmirst par atpūtu. Zvaigznes iesaka tev atpūsties, jo šādā režīmā mērķi tu tik un tā nesasniegsi!

Jaunava

Centies nezaudēt vērību – tavā tuvumā var uzturēties kādi cilvēki, kam attiecībā pret tevi nebūs godīgi nodomi!

Svari

Veltī uzmanību savai profesionālajai izaugsmei – tu esi labi pastrādājis, lai par savu vietiņu pacīnītos. Tevi arī šodien darbā vēros daudzi, tāpēc zini, ka šī ir īsta diena.

Skorpions

Šodien tu drīzāk līdzināsies vāverei ritenī, nekā dzīvam cilvēkam. Zvaigznes iesaka tev piebremzēt un padomāt – cik daudz no tā, ko tu dari, tev ir nepieciešams patiesībā?

Strēlnieks

Tavas darba spējas šodien būs virsotnes augšgalā. Lai nostiprinātu savu autoritāti, tev tikai jāizvēlas savā tuvumā pareizi cilvēki, kuri mērķi redz vienoti kopā ar tevi.

Mežāzis

Iespējamība kļūdīties šodien ir tuvu nullei un šajā dienā tu būsi spožs, itin visās jomās. Arī veiksmīgs! Tāpēc izmanto šo dienu pēc sirds patikas!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Sasniegt mērķus jebkuriem līdzekļiem – tas patiešām nav par tevi. Apdomā, kā labāk rīkoties tieši konkrētajā situācijā un konkrētajā mirklī – tā arī būs tava vispareizākā izvēle.

Zivis

Esi reālists – šodien tev jāiemācās raudzīties uz lietām ar skaidru galvu, un retāk lidināties mākoņos. Tevi gaida kāds izdevīgs piedāvājums, taču savas sapņainās dabas dēļ, tu to vari palaist garām!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.