Zināms datums, kad Krievija plāno ļoti spēcīgu uzbrukumu Harkivai. Kas par to liecina? 44

Pievieno LA.LV

Socvietnē Telegram kādā no kanāliem izplatījušās ziņas, kas balstās tikai uz viņiem zināmiem informatīvajiem avotiem, ka 15. janvārī Krievija pastiprināti uzbruks Harkivai. Par to liecinot jau līdz šim notikušo uzbrukumu pastiprināšana tieši šai vietai.

Veselam
Neraksturīgi vēža simptomi, kurus nevajadzētu ignorēt: ārsts nosauc vairākas pazīmes
Veselam
Par sirds un asinsvadu veselību var rūpēties arī ar uzturu: 7 produkti, kurus vērts iekļaut ēdienkartē
“Lai cik dīvaini tas izklausītos…” Pēc skandāla ar policiju Strazdiņš paziņo par nodarbošanās maiņu
Lasīt citas ziņas

“Jāsaka gan arī, ka ukraiņi pēdējā laikā šo frontes līniju ir ļoti stiprinājuši. Ja arī šāds uzbrukums notiks, krieviem nekāda pastaiga tur neizdosies,” tā šīs runas TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” komentē Jānis Slaidiņš, NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks.

Krieviem gan par labu spēlē fakts, ka Harkiva ir tuvu Krievijai un tādejādi iespējama laba frontes apgāde, lai gan, protams, tas viss tiks apšaudīts no Ukrainas puses, piebilst virsnieks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Paši Ukrainas bruņotie spēki uzskata, ka šim materiālam nav jāpievērš liela uzmanība. “Tomēr vairāki Ukrainas bruņoto spēku komandieri ir atzinuši, ka laiks no 10. – 20. janvārim būs smags, Krievija kaut kur noteikti sitīs. Visticamāk, kaut kur Kupjanskas-Limanas sektorā,” norāda Slaidiņš.

Ukraina pēc Krievijas raķešu uzbrukuma. 2024. gada 2. janvāris
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.