Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
14. novembris, 2013
Drukāt

18.novembrī izstādi “Sadzejotā valsts” varēs apskatīt bez maksas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rakstniecības un mūzikas muzejs

Valsts svētkos, 18. novembrī, Rakstniecības un mūzikas muzeja apmeklējums būs bez maksas, portālam LA.la pastāstīja Rakstniecības un mūzikas muzeja pārstāve Maija Treile.

Jaunākā muzeja izstāde ”Sadzejotā valsts”, kas atvērta no 14.novembra, ir veltīta Latvijas Republikas 95.gadadienai. Tajā var izlasīt Raiņa, Kārļa Skalbes un Viļa Plūdoņa prasību pēc Latvijas valsts, apskatīt Aleksandra Čaka manuskriptu poēmai ”Mūžības skartie”, kā arī Annas Brigaderes, Edvarta Virzas un Aspazijas rokrakstus.

Izstādē aplūkojami arī okupācijas gados tapušie Imanta Ziedoņa un Māras Zālītes teksti.

Rakstniecības un mūzikas muzejā apskatāms arī īpašs priekšmets – klavieres, kas piederējušas Latvijas valsts himnas ”Dievs, svētī Latviju!” autoram Baumaņu Kārlim.

18. novembrī muzejs strādā no plkst.11:00 līdz 18:00.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (6)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+