Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
14. novembris, 2013
Drukāt

18.novembrī izstādi “Sadzejotā valsts” varēs apskatīt bez maksas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rakstniecības un mūzikas muzejs

Valsts svētkos, 18. novembrī, Rakstniecības un mūzikas muzeja apmeklējums būs bez maksas, portālam LA.la pastāstīja Rakstniecības un mūzikas muzeja pārstāve Maija Treile.

Jaunākā muzeja izstāde ”Sadzejotā valsts”, kas atvērta no 14.novembra, ir veltīta Latvijas Republikas 95.gadadienai. Tajā var izlasīt Raiņa, Kārļa Skalbes un Viļa Plūdoņa prasību pēc Latvijas valsts, apskatīt Aleksandra Čaka manuskriptu poēmai ”Mūžības skartie”, kā arī Annas Brigaderes, Edvarta Virzas un Aspazijas rokrakstus.

Izstādē aplūkojami arī okupācijas gados tapušie Imanta Ziedoņa un Māras Zālītes teksti.

Rakstniecības un mūzikas muzejā apskatāms arī īpašs priekšmets – klavieres, kas piederējušas Latvijas valsts himnas ”Dievs, svētī Latviju!” autoram Baumaņu Kārlim.

18. novembrī muzejs strādā no plkst.11:00 līdz 18:00.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+