Mobilā versija
+1.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
24. janvāris, 2013
Drukāt

1933. gada 24. janvārī

24janv_tramvajs_22

Pirms 80 gadiem, 1933. gada 24. janvārī, “Jaunākās Ziņas” vēstīja: “Vakar Rīgā notika savāds gadījums ielu dzelzceļa 12. līnijas tramvaja vagonā nr. 221. Vagonā, braucot no Šmerļa, kāds 10 gadus vecs skolnieks pakaļējā vagona galā ar mēli gribēja palaizīt apsalušo misiņa stabiņu.

 

Bet, tikko stabiņam pielika mēli, tā cieši pielipa. Skolnieks, redzēdams, ka nevar vairs mēli atraut no stabiņa, iekliedzās un sāka raudāt. Uztraukušies braucēji un konduktors nezināja, ko iesākt, jo baidījās, ka nenorauj mēli. Konduktors brauca līdz tramvajnieku tējasbūdai, kur dabūja siltu ūdeni un sāka to liet tik ilgi uz mēles, kamēr tā atkusa. Skolnieks, atsvabinājies no briesmām, izlēca un aizbēga.” Konduktors bija rīkojies tieši tā, kā mūsdienās līdzīgās situācijās rekomendē mediķi. Smagākos “Rīgas ieraudzīšanas” gadījumos strauji atraut galvu nedrīkst, jo daļa mēles var palikt pie metāla.

 

 

Pievienot komentāru

Autobusa avārijā Itālijā 16 bojāgājušieAutobusam no Ungārijas, kurā atradās vidusskolēni, avarējot Itālijas ziemeļos netālu no Veronas, gājuši bojā 16 cilvēki un vēl 39 ir ievainoti, sestdien paziņoja Itālijas glābšanas dienesta pārstāvji.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+