Ekonomika
Bizness

“airBaltic” sāk vasaras sezonu ar lidojumiem uz Lisabonu un Gdaņsku0

Publicitātes foto.

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” šodien, 27. martā, uzsāka vasaras sezonu ar diviem jauniem maršrutiem no starptautiskās lidostas “Rīga” – uz Lisabonu un Gdaņsku. Papildus tam šajā pēcpusdienā “airBaltic” arī sāks lidojumus jaunā maršrutā no Tallinas uz Londonu, portālu “La.lv” informēja uzņēmuma Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

“airBaltic” maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss norādīja: „Mēs esam priecīgi atklāt mūsu vasaras lidojumu grafiku ar trīs jauniem maršrutiem. “airBaltic” pasažieriem tagad ir vēl lielāka galamērķu izvēle ar ērtiem savienojumiem vasaras brīvdienām. Mēs esam priecīgi jau tagad redzēt no mūsu pasažieriem spēcīgu pieprasījumu jaunajos maršrutos.”

Sākot no 27. marta, “airBaltic” lidojumus no Rīgas un Lisabonu veic divas reizes nedēļā ar Bombardier CS300 lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot četras stundas un 35 minūtes. No Rīgas uz Gdaņsku airBaltic lido trīs reizes nedēļā ar Bombardier Q400Next Gen lidmašīnu, un lidojuma ilgums būs aptuveni viena stunda un 20 minūtes. No Tallinas uz Londonu “airBaltic” lidos divas reizes nedēļā, pasažieriem ceļā pavadot trīs stundas. Vienvirziena biļetes cena no Rīgas uz Lisabonu ir, sākot no 89 eiro, no Rīgas uz Gdaņsku, sākot no 25 eiro, bet no Tallinas uz Londonu, sākot no 29 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

Galerijas nosaukums
Saistītie raksti

2018. gada vasarā “airBaltic” savam maršrutu tīklam pievienos deviņus jaunus galamērķus. Kopumā šajā vasarā lidsabiedrība piedāvās vairāk nekā 70 tiešos lidojumus no Rīgas, Tallinas un Viļņas. Papildus tam “airBaltic” vasaras sezonā arī piedāvās uzlabotu pakalpojumu klāstu, palielinot lidojumu skaitu no Rīgas uz tādiem galamērķiem kā Odesa, Parīze, Minhene, Varšava, Maskava un Milāna.

“airBaltic” nodrošina lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem. No ikviena no šiem galamērķiem uzņēmums piedāvā ērtus savienojumus caur Rīgu uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam airBaltic piedāvā arī tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

 

E-pasts: pr@airbaltic.lv

LA.lv