×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. marts, 2013
Drukāt

“Aizdomīgajā aploksnē” neko bīstamu neatrod

LETALETA

Arī šodien “aizdomīgajā aploksnē”, kas tika atsūtīta kādam cilvēkam Rīgā, Bruņinieku ielā, bīstamas vielas netika atrastas, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) preses pārstāvis Toms Sadovskis.

Viņš atturējās komentēt, vai arī šajā sūtījumā bijis reklāmas buklets ar konfekti, kādu jau pagājušajā nedēļā saņēma vairāki cilvēki.

Operatīvie dienesti savu darbu Bruņinieku ielā ir beiguši, līdz ar to posmā starp Tērbatas ielu un Brīvības ielu arī ir atjaunota satiksme.

Kā ziņots, operatīvie dienesti šodien atkal saņēma izsaukumu par “aizdomīgu aploksni”. Šoreiz tā bija atsūtīta kādam cilvēkam Rīgā, Bruņinieku ielā. Minētā izsaukuma dēļ uz laiku tika bloķēta satiksme Bruņinieku ielas posmā starp Tērbatas ielu un Brīvības ielu.

LETA jau ziņoja, ka pagājušajā nedēļā operatīvie dienesti trīs reizes saņēma satrauktu iedzīvotāju zvanus par “aizdomīgām aploksnēm”. Zvanītāji bija no biroju ēkām Mūkusalas ielā 41 un 41b. Pēc tam, kad tika veikta virkne operatīvo pasākumu, noskaidrojās, ka it kā aizdomīgajās aploksnēs ir parasts reklāmas buklets, kam pievienota konfekte.

Šādu sūtījumu saņēmuši vairāki tūkstoši cilvēku, bet daži no tā nobijušies, aģentūrai LETA pagājušās piektdienas pēcpusdienā atzina VP RRP preses pārstāvis Toms Sadovskis.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess pēc krimināllikuma XX nodaļas par noziegumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību. Policija zina, kurš ir reklāmas bukletu izplatītājs. Patlaban turpinās visu apstākļu noskaidrošana, kā arī tiek lemts par procesa tālāko virzību, piektdien pēcpusdienā sacīja Sadovskis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+