×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
7. oktobris, 2015
Drukāt

Aizkustinošs video: autobusa šoferis Ogrē izglābj sievietes dzīvību (6)

soferis

“Ātrās palīdzības” dēļ kavēšanās Ogrē kādu sievieti gandrīz piemeklēja traģēdija. Par laimi mediķu darbu šoreiz izdarīja kāds autobusa šoferis, izglābjot savu pasažieri, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Nelāgais gadījumus noticis ar sievieti, kura braukusi maršruta autobusā Ogresgals-Rīgā, kad neilgi pēc iekāpšanas viņai palicis ļoti slikti. Tiekot līdz pieturai, kas atrodas pie vietējās poliklīnikas, viņa bija apņēmības pilna pati doties pēc palīdzības, taču acīmredzami pietrūka spēka.

Autobusa šoferis Imants Rudzītis nekavējoties sazinājās ar ātro palīdzību, taču tā nereaģēja. Kā izrādās, Ogres slimnīcā ir tikai divas “ātro” ekipāžas, kuras tajā laikā atradās pie citiem pacientiem un nespēja sniegt palīdzību. Tika zvanīts uz tuvumā esošo Salaspils novadu, taču šī brigāde atradās Rīgā. Nespējot sagaidīt, kad ieradīsies mediķi, šoferis pieņēmis lēmumu nogādāt pacienti slimnīcā ar autobusu un aiznesis viņu uz savām rokām.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. labi pazistu so vaditaju biezi veda mani uz skolu un vienmer bija laipns un atsaucigs

  2. cepuri nost soferitim,butu visi tadi!

  3. Ja brauc tāds auto vadītājs, tad ir drosa brauksana.

  4. Bravo, Rudzīša kungam!

  5. Vislielākā CIEŅA autobusa šoferim Imantam Rudzītim!
    Nespējot sagaidīt, kad ieradīsies mediķi, šoferis pieņēmis lēmumu nogādāt pacienti slimnīcā ar autobusu un aiznesis viņu uz savām rokām.
    Lūk, tādi cilvēki, kuri ar KONKRĒTU rīcību pierāda, ka ir Latvijas LEPNUMS!

  6. Malacis šoferis!!! Gods un slava tādam cilvēkam.

Draugiem Facebook Twitter Google+