×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. oktobris, 2013
Drukāt

“Aldaris” vienojies ar arodbiedrību par izmaiņām kompānijā

Alus3

Alus darītava AS “Aldaris” vienojusies ar arodbiedrību par izmaiņām uzņēmuma organizatoriskajā struktūrā, par ko plašāku sabiedrību informēs preses brīfingā rīt, 3.oktobrī, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā.

 

Preses brīfingā “Aldaris” valdes priekšsēdētājs Veli Peka Tennila mediju pārstāvjus iepazīstinās ar uzņēmuma darbības plāniem Latvijā pēc pieņemtā lēmuma par darbības stratēģijas maiņu un koncentrēšanos uz ekskluzīvo alus brūvēšanu. Klātesošie tiks informēti arī par konsultāciju noslēgšanos ar uzņēmuma arodbiedrību, kurās ir panākta vienošanās par izmaiņām uzņēmuma organizatoriskajā struktūrā, kā arī dažādām atbalsta programmām.

Preses brīfings notiks viesnīcā “Europa Royale Riga” K. Barona ielā 12. Sākums plkst.12.30.

Kā ziņots, 5.septembrī “Aldaris” paziņoja par darbības sašaurināšanu Latvijā. Turpmāk uzņēmums koncentrēsies uz ekskluzīvo augstākās kvalitātes un premium alus šķirņu brūvēšanu, tādēļ plastmasas pudeļu (PET) ražošanu paredzēts pārcelt ārpus Latvijas. Pārmaiņu rezultātā tiks izveidotas arī jaunas darbavietas, tomēr kopējais darbinieku skaits uzņēmumā samazināsies.

“Aldaris” pagājušajā gadā strādāja ar 25,6 miljonu latu apgrozījumu un 2,8 miljonu latu zaudējumiem salīdzinājumā ar 27,84 miljonu latu apgrozījumu un 814 878 latu zaudējumiem iepriekšējā gadā. Neraugoties uz nelabvēlīgo situāciju nozarē, pērn uzņēmums saglabājis 34% tirgus daļu, ilgtermiņa investīcijās ieguldījis 1,5 miljonus latu, kā arī ieviesis pārdošanā 20 jaunus produktus.

“Aldaris” dibināts 1865.gadā un patlaban ir Dānijas alus ražotāja “Carlsberg” grupas uzņēmums. “Carlsberg” kontrolē uzņēmumu “Baltic Beverages Holding”, kam pieder 19 alus darītavas septiņās Austrumeiropas valstīs. ”Aldara” produktu portfelī ir aptuveni 40 dažādu dzērienu, kas pārstāv sešas grupas – alu, dzeramo ūdeni, alkoholiskos kokteiļus, sidru, bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+