Mobilā versija
+16.2°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Astoņas pazīmes, kas liecina, ka esi kopā ar īsto cilvēku

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lai kā arī mēs censtos būt neatkarīgi un pašpietiekami, atklāti sakot, cilvēks nevar būt pavisam viens. Laiks iet, un mēs kļūstam pieauguši, mākam paši pieņemt lēmumus, un, šķiet, mums nevajag nevienu citu. Taču tas tā nav. Mums nepieciešams, lai mūsu liktenī noteikti būtu kāds īpašs cilvēks, kas dalītos ar mums ne tikai laimes brīžos, bet sniegtu arī atbalstu grūtos posmos.

Kā uzzināt, vai cilvēks, ko esam izvēlējušies par savu otro pusīti, būs atbalsts? Kā saprast, vai viņš nenodos? Patiess stipras mīlestības pierādījums nepavisam nav mīlas lirika aiz loga vai atzīšanās mīlestībā uz asfalta. Patiesas jūtas apliecina cilvēka gatavība uzņemties daļu jūsu problēmu un aizsargāt no dzīves nebūšanām. Lūk, galvenās psiholoģiskās pazīmes, kuras sajūtot, jūs varat nešaubīties – esat izdarījis/usi pareizo izvēli.

1. Jūsu izredzētais/tā vienmēr ir blakus, ja jums nepieciešams atbalsts
Tas ir tieši tas, kas raksturīgs mīlošam partnerim. Viņš neuzskata, ka jūsu problēmas viņu absolūti neskar. Šāds cilvēks neteiks: “Tu taču esi pieaugusi meitene, pati zini, ko darīt” vai “Kas tu esi par vīrieti, ja tev tas nav pa spēkam”. Nav izslēgts, ka mēs patstāvīgi atrisināsim savas problēmas, lieta ir pavisam cita. Dažkārt vienkārši nepieciešams zināt, ka mums ir uzticama aizmugure.

2. Viņš/a necenšas pārveidot jūs pēc sava ģīmja un līdzības
Patiesi mīlošs partneris nemēģinās no savas otrās pusītes izveidot sev ērtu lelli. Tā ir necieņas pret personību un egoisma pazīme. Ja mīlošam cilvēkam kaut kas neapmierina partnerī, viņš par to paziņos atklāti un mierīgi. Tieši ar dialoga un kompromisu palīdzību var sasniegt harmoniju attiecībās.

3. Viņš/a ir uzmanīgs pret sīkumiem
Jūsu partnerim nav vienalga, kādiem ēdieniem jūs dodat priekšroku, pat ja jūsu gaumes atšķiras. Viņš/a atceras, cik daudz cukura likt jūsu tējas tasītē. Viņš/a vienmēr pavaicās jūsu viedokli, ja nepieciešams atrisināt kopēju ģimenes jautājumu. Nav nekas briesmīgs, ja viņš/a aizmirst, kad ir dzimšanas diena jūsu sunītim vai pirmā skūpsta datumu. Daudz svarīgāk, ka viņš/a ciena jūs kā personību un sadzīvē izrāda šīs rūpes.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+