Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atnāks idejas, būvēsi plānus. Astroloģiskā prognoze. 23.10.2017. – 29.10.2017. 0

Foto – Fotolia

Astroloģiskā prognoze. 23.10.2017. – 29.10.2017.

Auns

Nedēļas pirmā puse tiks aizvadīta uz optimistiskas nots, lai gan var nākties risināt citu finansiālās problēmas. Meklēsi spēcīgas izjūtas. Sapņosi par tālām, siltām zemēm. Labi, ja izdodas paceļot. Ja nesanāk fiziski, vismaz pafilozofēt un izdomāt, ko patiesībā gribi, nenāks par skādi. Trešdiena un ceturtdiena jau prasīs lietišķāku pieeju dzīvei.

Vērsis

Ar šo nedēļu priekšplānā izvirzīsies attiecības. Būsi orientēts uz sadarbību. Daudzas atbildes atradīsi, mijiedarbojoties ar citiem cilvēkiem, daudz domāsi par attiecību kvalitāti, patiesumu, dziļumu. Būs svarīgi, ko citi par tevi domā, kā novērtē. Nedēļas sākums – labs laiks, lai reklamētu savus pakalpojumus, risinātu juridiskus jautājumus. Nedēļas nogalē kaprīzes var novest pie nesaskaņām.

Dvīņi

Domās būsi orientējies uz darbu un veselības jautājumiem. Labs laiks, lai iekarotu autoritāti profesionāļu vidū. Mācēsi atrast efektīvus risinājumus. Ja kāds no mājiniekiem saslimis, parūpējies par viņu! Nedēļas nogalē gribēsi izjust brīvības garšu, izklaidējies ar mēru un neizaicini veiksmi.

Vēzis

Šonedēļ kļūsi romantiskāk noskaņots, viegli būs iemīlēties. Gribēsi izklaidēties, ļauties avantūrām un radoši izpausties. Vairāk veiksies azartspēlēs. Aktuāli kļūs jautājumi, kas saistīti ar bērniem. Nedēļas nogalē emocijas var izsist pamatu zem kājām, neļaujies pārmērībām un destruktīvām izjūtām, greizsirdība nenāks par labu.


Lauva

Būsi aizņemts ar mājas lietām, ģimeni, bērniem. Svarīga būs drošības un mājīguma sajūta. Ja gaidāmas ģimeniskas sanākšanas, labāk tajās piedalies. Nedēļas pirmajā pusē vēl iespējamas izklaides, bet, sākot ar trešdienu, tiks prasīta nopietnāka pieeja un nopietns darbs. Situācija kļūs neformālāka sestdien, lai gan iespējama neapmierinātība ar darba augļiem.


Jaunava

Šī nedēļa atnesīs alkas pēc pārmaiņām un vēlmi vairāk atrasties kustībā. Dzīve kļūs aktīvāka un straujāka. Pastiprināsies interese par mācībām. Nedēļas sākums – labs laiks grāmatu iegādei vai bibliotēkas apmeklējumam. Nedēļas nogalē neļaujies greizsirdības jūtām. Lai izlādētu emocijas, izmanto tādus mūziku, mākslu.

Svari

Pēdējā laikā ar sevi pārņemtie un sevī iegrimušie Svari šonedēļ nebūs nemaz tik gaisīgi un sociāli aktīvi kā ierasts, bet vairāk piezemēti. Domās par peļņas iespējām un materiālā stāvokļa uzlabošanu. Finanšu veiksme ir ļoti iespējama. Tiks apdomāti arī lielāki pirkumi. Skaties, lai tie būtu ieguldītās naudas vērti.

Skorpions

Šonedēļ pieaugs pašapziņa un pārliecība par savām spējām. Gaidāms enerģijas pieplūdums. Beidzot vairāk uzmanību pievērsīsi savam izskatam, veselībai un labsajūtai. Citi cilvēki tevī saskatīs autoritāti, cilvēku, kam ticēt un kuram vaicāt padomu. Nedēļas nogalē vairies no neobjektīvu spriedumu izteikšanas.

Strēlnieks

Šonedēļ spēsi paraudzīties uz pasauli it kā no malas, pastiprināsies intuīcija. Nedēļas sākumā gaidāms visai mainīgs noskaņojums – to daudz ietekmēs tavas vēlmes un vajadzības. Ceturtdien, piektdien uzmanības centrā būs nauda. Nedēļas nogalē painteresējies, ko dara tavi attālie radiņi, un vairāk uzturies svaigā gaisā.


Mežāzis

Šonedēļ atnāks jaunas idejas, būvēsi plānus, kas orientēti uz nākotni. Labs laiks, lai atrastu atbalstītājus un sadarbības partnerus. Lielu lomu spēlēs draugi, paziņas. Būs iespējams iesaistīties kādā sabiedriskā darbā vai kādā organizācijā. Nedēļas otrajā pusē pārāk nepārcenties, lai gūtu atzinību, un mēģini uzturēt harmoniskas attiecības.


Ūdensvīrs

Aktuāla kļūs profesionālā izaugsme un vēlme saņemt atzinību. Pieaugs pārliecība par savām spējām. Vari uzlabot attiecības ar priekšniecību un augstākstāvošiem cilvēkiem. Nedēļas sākums solās būt veiksmīgs. Nedēļas vidū būsi nedaudz ierāvies sevī. Nedēļas nogalē kļūsi sabiedriskāks, draudzīgāks un atvērtāks.


Zivis

Aizdomāsies par globālākām un sociālajām problēmām, sadzīviskos jautājumus un materiālās dabas problēmas atstājot otrajā plānā. Vari veidot jaunus, starptautiskus kontaktus, plānot ceļojumus, piedalīties konferencēs, lasīt filozofiska rakstura literatūru. Labs laiks, lai risinātu juridiskus jautājumus vai aizstāvētu diplomdarbu.

LA.lv