Atletico Madrid’s midfielder Raul Garcia (C) celebrates with Atletico Madrid’s Brazilian-born forward Diego da Silva Costa (L) and Atletico Madrid’s Uruguayan defender Diego Godin after scoring during the UEFA Champions League quarter-finals second leg football match Club Atletico de Madrid vs AC Milan at the Vicente Calderon stadium in Madrid on March 11, 2014.   AFP PHOTO/ PIERRE-PHILIPPE MARCOU
Atletico Madrid’s midfielder Raul Garcia (C) celebrates with Atletico Madrid’s Brazilian-born forward Diego da Silva Costa (L) and Atletico Madrid’s Uruguayan defender Diego Godin after scoring during the UEFA Champions League quarter-finals second leg football match Club Atletico de Madrid vs AC Milan at the Vicente Calderon stadium in Madrid on March 11, 2014. AFP PHOTO/ PIERRE-PHILIPPE MARCOU
AFP/LETA

“Atletico” un “Bayern” kā pirmie ceturtdaļfinālā 0

Spānijas komanda Madrides “Atletico” un spēcīgākā Vācijas vienība Minhenes “Bayern” otrdien kļuva par pirmajām UEFA Čempionu līgas futbolā ceturtdaļfināla dalībniecēm.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Dārzs
FOTO. Cik šogad maksā stādi, un kas ir piedāvājumā? Reportāža no Siguldas Stādu parādes
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā

Spānijas čempionāta vicelīdere Madrides “Atletico” savā laukumā ar 4:1 (2:1) savā laukumā uzveica blāvi spēlējošo Itālijas “AC Milan” vienību, kas divu spēļu summā ļāva triumfēt ar 5:1.

Spēles rezultātu jau trešajā minūtē atklāja “Atletico” futbolists Djegu Košta, tomēr pirmā puslaika vidū Kakā panāca izlīdzinājumu. Vēl spēles pirmajā daļā Arda Turans atguva vadību mājiniekiem, bet dueta liktenis pilnībā tika izšķirts 70.minūtē, kad Raūls Garsija panāca 3:1.

Pamatlaika beigās punktu mačam pielika Košta, kurš guva otros vārtus mačā un mājinieki tika pie pārliecinošas uzvaras ar 4:1.

“Atletico” vienība Eiropas spēcīgākā klubu turnīra ceturtdaļfinālam kvalificējusies pirmoreiz kopš 1997.gada.

Tikmēr “AC Milan” komanda šosezon neveiksmīgi spēlē arī vietējā čempionātā un tai būs grūti kvalificēties nākamās sezonas Eirokausu cīņām.

Tikmēr Vācijas čempione un pagājušās sezonas Eiropas spēcīgākā komanda Minhenes “Bayern” atbildes mačā savā laukumā cīnījās 1:1 (0:0) ar Anglijas komandu Londonas “Arsenal”, kas summā deva triumfu ar 3:1.

Šajā mačā rezultātu 55.minūtē atklāja “Bayern” futbolists Bastians Šveinšteigers, kas summā mājiniekiem deva jau trīs vārtu pārsvaru. Kaut divas minūtes vēlāk vācietis Lukašs Podolskis atjaunoja neizšķirtu mačā, “Arsenal” komandai ar to bija daudz par maz, lai iesaistītos reālā cīņā par ceturtdaļfinālu.

Minhenes vienības futbolisti šajā sezonā guvuši vārtus katrā spēlē un pēdējās sešās mājas cīņās dažādu turnīru ietvaros uzvarējuši sešas reizes, turklāt ielaižot kopsummā tikai divus vārtus.