Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. jūnijs, 2014
Drukāt

Atteikta pilsonība (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija nolēmusi nevirzīt tālāk jautājumu par pilsonības piešķiršanu par īpašiem nopelniem Latvijas labā Triju Zvaigžņu ordeņa kavalierim un režisoram Grigorijam Amnuelam, informē komisijas vadītājs Ilmārs Latkovskis (NA).

Viņš nekomentēja, kāpēc komisija ir vienojusies par atteikumu, vien norādīja, ka lēmums pieņemts pēc visas informācijas apkopošanas. Komisijas deputāti iepriekš tikās ar režisoru Amnuelu, kuram 2009. gadā par ieguldījumu Latvijas un Krievijas attiecību veicināšanā tika piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis.

Sabiedrības saliedētības komisija aizvadītajā sesijā izskatījusi vairākus pieteikumus par uzņemšanu Latvijas pilsonībā par īpašiem nopelniem Latvijas labā. “Patlaban neviens no tiem nav guvis komisijas atbalstu. Šis fakts apliecina, ka komisija pret uzņemšanu Latvijas pilsonībā izturas ļoti atbildīgi, uzskata Latkovskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Es principā esmu pret pilsonības piešķiršanu “par īpašiem nopelniem Latvijas labā.” Latvijas pilsonība tiek par daudz lēti izdāļāta.

  2. Zemiski un neglīti. FUI. Varbūt ordeni arī atņemsiet?

  3. Atteikums droši vien ir tādēļ ka tas kolorāds ir vai nu bez naudas vai arī ļoti skops negrib maksāt,visi kuri ir atdarījuši makus pat nesaprotot ne viena vārda latviski,bez trijiem ordeņiem ir saņēmuši pilsonību naturaližācijas kārtībā un te pēkšņi tāds abloms ka nestrādā likums viena taisnība naudai.

  4. PATEIZI!!!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+