×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
30. marts, 2016
Drukāt

Austrija vēl vairāk ierobežos imigrantu iespējas iegūt patvērumu (4)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Reaģējot uz bažām par imigrācijas samazināšanas tiesiskajiem aspektiem, Austrija tikai vēl vairāk ierobežos imigrantu iespējas iegūt patvērumu.

Austrijā pērn patvērumu lūdza 90 000 cilvēku, bet pēdējā laikā šī valsts ir padarījusi stingrāku savu robežkontroles politiku.

Austrija 19.februārī ieviesa jaunus noteikumus, kas paredz, ka turpmāk katru dienu šī valsts pieņems tikai 80 pieteikumus pēc patvēruma un ļaus savu teritoriju ik dienu šķērsot 3200 nelegālajiem imigrantiem.

Kopumā Vīne paredzējusi šogad imigrantu skaitu ierobežot līdz 37 500.

Valdības uzdevumā izvērtējot šos lēmumus, eksperti secināja, ka gada limita noteikšana ir pretrunā starptautiskajām tiesībām, bet Austrijai ir tiesības citiem līdzekļiem samazināt bēgļu pieplūdumu.
Tādēļ Austrija paātrinās patvēruma pieprasījumu izskatīšanas procedūras un pastiprinās robežkontroli, paziņoja Austrijas iekšlietu ministre Johanna Mikla-Leitnere.

Netiks pieņemts neviens, kam jau nav ģimenes locekļu Austrijā vai kam nedraud nehumāna izturēšanās vai nāve valstī, uz kuru šī persona tiktu izraidīta, skaidroja ministrijas amatpersona.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Ļoti loģiska un situācijai atbilstoša nostāja.Izrādās,ir vēl Eiropā pareizi domājoši cilvēki,ko neiespaido prasti instinktīva migrācija,kas pārņēmusi musulmaņu pasauli.

 2. Kopējais musulmaņu skaits tiek lēsts ap 1,57 miljardiem, kas ir aptuveni 23% no visiem pasaules iedzīvotājiem.
  Kopumā Āfrikā kopā dzīvo 1,153 miljardi iedzīvotāji.

  Eiropa-
  Iedzīvotāji: 742,5 miljoni.

  Tatad-vai ir iespejams nelielam balto cilveku skaitam uzturet, izauklet ,apgadat so MILZIGO skaitu slaistu???Doma ar galvu!!!Un viss sis kvantums gazas uz Eiropu un pieprasa lustigu dzivosanu!Vini tak mus noslicinas…

 3. Baltija tikai Baltiem Atbildēt

  Katrs deputāts/partija kas balsoja par migrantu uzņemšanu ir uzskatāms par valsts nodevēju tāpat kā katra privātpersona kas aģitēja par migrantu uzņemšanu. Ir jāveido ar steigu šo valsts nodevēju saraksti lai pilsoņi zin kuri ir valsts nodevēji par kuriem nebalsot vēlēšanās un liegt ieņemt amatus valsts pārvaldē.

  • jeļe-mentarno, Watson ! Atbildēt

   Ar to velkomistu bildēm taču bija pilns nets.
   Ir taču, kuri viņus pazīst.
   Tautai taču jāzina savi varoņi !
   Vai tad TIKAI var nosaukt vārdā uz
   bildes redzamos Vējoni, Kozlovski,
   Maizīti, bet pārējos varoņus nē ??
   Viens likums, viena taisnība visiem !
   Sauksim velkomistus arī vārdos !

Draugiem Facebook Twitter Google+