Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
14. augusts, 2012
Drukāt

Autorizēts «Škoda» serviss arī pie «Auto Īle un Herbst»

Viens no vecākajiem Latvijas oficiālajiem automašīnu dīleriem un autorizētajiem servisa uzņēmumiem “Auto Īle un Herbst”, kas labi pazīstams kā “Volkswagen” partneris, paplašinājis savu piedāvājumu klāstu un šobrīd piedāvā pilna spektra “Škoda” automobiļu servisa pakalpojumus gan Siguldā, gan Rīgā.

 

Uzņēmums “Auto Īle un Herbst” līgumu ar čehu autoražotāju “Škoda” noslēdza šā gada martā un šobrīd ir pilnībā sagatavojis materiālo bāzi, lai “Škoda” automašīnu lietotājiem spētu sniegt pilnvērtīgus pakalpojumus, sākot no regulārajām tehniskajām apkopēm, beidzot ar virsbūves remonta darbiem.

“Mūsu uzņēmumam ir lielākā pieredze Latvijā servisa pakalpojumu sniegšanā “Volkswagen” grupas automobiļiem. Jau agrāk mūsu servisos nereti pēc palīdzības vērsās autovadītāji, kuru “Škoda” automašīnām bija beidzies garantijas laiks. Šis arī bija viens no aspektiem, kāpēc nolēmām paplašināt mūsu piedāvājumu un no-slēgt sadarbības līgumu ar “Škoda”,” stāsta “Auto Īle un Herbst” valdes loceklis Māris Īle.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+