Mobilā versija
+3.1°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
7. oktobris, 2016
Drukāt

Traģiska diennakts: Ugunsgrēks bēniņos paņem divu sirmgalvju dzīvības

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā ir gājuši bojā divi cilvēki.

Plkst. 20.03 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ābeļu ielu, Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienstāvu mūra dzīvojamai mājai deg bēniņi, koka pārsegums un starpsienas 102 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 73 gadus veca sieviete un apmēram 80 gadus vecs vīrietis. Plkst. 00.29 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības vadi, dēļu kaudze, malka, kondicionieris, vieglā automašīna, dzīvojamās mājas virtuve un istaba, šķūnis, dārza māja un sodrēji divu ēku dūmvados.

Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Baldones novada Baldones pagastu, kur dega vienstāvu siena šķūnis un siena ruļļi 270 kvadrātmetru platībā. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst. 15 un piektdienas rītā vēl turpinās tā likvidācijas darbi, jo, lai pilnībā nodzēstu ugunsgrēku un pārliecinātos, ka siena ruļļos neatrodas degšanas perēkļi, ugunsdzēsējiem glābējiem jāizjauc un jāsalaista katrs salmu rullis.

Aizvadītajā diennaktī dienests saņēma 48 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Kopumā šogad ugunsgrēkos Latvijā ir gājuši bojā 57, bet cietuši vēl 222 cilvēki.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+