Sports
Citi sporta veidi

Bogdanovičam uzvara “Rietumu Banka – Rīga” komandas pēdējās sacensībās 16

Latvijas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs trešdien izcīnīja uzvaru Ķīnā notiekošā Fudžou daudzdienu velobrauciena (UCI kat.2.1) otrajā posmā, viņa pārstāvētajai “Rietumu Banka – Rīga” komandai aizvadot pēdējās sacīkstes UCI kontinentālās komandas statusā.

Bogdanovičs finiša spurtā pārspēja ukraini Andriju Kuļiku no “Kolss” vienības, bet trešais palika austrālietis Kedens Grouvss no “St. George” vienības.
Lielā grupa, kurā 18.vietu izcīnīja vēl viens latvietis Andris Vosekalns, finiša līniju šķērsoja pēc 109,2 kilometrus garajā distancē pavadītām divām stundām 42 minūtēm un 28 sekundēm.

Tikmēr sešas sekundes vēlāk finišēja vēl viena grupa, kurā 37.vietu izcīnīja Viesturs Lukševics, bet 46.pozīcijā ierindojās Deins Kaņepējs. Savukārt Armands Bēcis Bogdanovičam zaudēja 33 sekundes, kas viņam deva 112.pozīciju.
Kā vēstīts, pirmajā posmā no pieciem “Rietumu Banka – Rīga” riteņbraucējiem labāko rezultātu uzrādīja Lukševics, kurš izcīnīja 31.vietu.

Saistītie raksti

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem līderpozīciju ieņem pirmā posma uzvarētājs Mihailo Kononenko no “Kolss” vienības, kuram četras sekundes zaudē baltkrievs Stanislavs Bažko (“Minsk”). Lukševics Kononenko zaudē divas minūtes un 43 sekundes, kas viņam dod 31.pozīciju, bet Bogdanovičs atpaliek 11 minūtes un 44 sekundes, ierindodamies 88.vietā. Savukārt Vosekalns, Kaņepējs un Bēcis zaudē vairāk nekā 14 minūtes un atrodami no 112. līdz 114.pozīcijai.
Aktīvāko braucēju vērtējumā Bogdanovičs ir otrais, bet komandu ieskaitē “Rietumu Banka – Rīga” ir pēdējā starp 22 vienībām.
Fudžou velobrauciens ilgs līdz svētdienai.

“Rietumu Banka – Rīga” vienībai pēc ģenerālsponsora zaudēšanas nākamajā sezonā vairs nebūs kontinentālās komandas statuss. Starts Fudžou velobraucienā komandai ir ne tikai pēdējais šajā sezonā, bet arī pēdējais ar šādu nosaukumu.

LA.lv