Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
17. februāris, 2015
Drukāt

Braukšanas konsultācijas Gulbenē un Rēzeknē

Foto - BKSBFoto - BKSB

CSDD Rēzeknes nodaļa sadarbībā ar Rēzeknes novada domi kartodromā, kas atrodas Ančupānos, piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas; tā reģionos tiks turpinātas Rīgā, Biķernieku trasē sāktās autovadītāju apmācības. Konsultācijām Rēzeknē var pieteikties, zvanot pa tālruni 26595642.

Nodarbību laiki: darba dienās no plkst. 14 līdz 17. Arī CSDD Gulbenes nodaļa sadarbībā ar Gulbenes novada domi piedāvā bezmaksas konsultācijas. Nodarbības notiks pie CSDD Gulbenes nodaļas, Parka ielā 2. Konsultācijām var pieteikties, zvanot pa tālruni 64473857. Nodarbību laiki: darba dienās no plkst. 15 līdz 17. Nodarbības ilgums: viena stunda. Gan Rēzeknē, gan Gulbenē konsultanti būs CSDD reģionālo nodaļu darbinieki, kuri šim nolūkam īpaši apmācīti Biķerniekos.

Nosacījumi: nodarbībās drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un ērtā, siltā apģērbā.

CSDD sabiedrisko 
attiecību daļa

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+