Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
17. februāris, 2015
Drukāt

Braukšanas konsultācijas Gulbenē un Rēzeknē

Foto - BKSBFoto - BKSB

CSDD Rēzeknes nodaļa sadarbībā ar Rēzeknes novada domi kartodromā, kas atrodas Ančupānos, piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas; tā reģionos tiks turpinātas Rīgā, Biķernieku trasē sāktās autovadītāju apmācības. Konsultācijām Rēzeknē var pieteikties, zvanot pa tālruni 26595642.

Nodarbību laiki: darba dienās no plkst. 14 līdz 17. Arī CSDD Gulbenes nodaļa sadarbībā ar Gulbenes novada domi piedāvā bezmaksas konsultācijas. Nodarbības notiks pie CSDD Gulbenes nodaļas, Parka ielā 2. Konsultācijām var pieteikties, zvanot pa tālruni 64473857. Nodarbību laiki: darba dienās no plkst. 15 līdz 17. Nodarbības ilgums: viena stunda. Gan Rēzeknē, gan Gulbenē konsultanti būs CSDD reģionālo nodaļu darbinieki, kuri šim nolūkam īpaši apmācīti Biķerniekos.

Nosacījumi: nodarbībās drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un ērtā, siltā apģērbā.

CSDD sabiedrisko 
attiecību daļa

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (1)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+