×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
13. janvāris, 2014
Drukāt

Brīvdienās no ūdenstilpnēm izcelti trīs noslīkuši cilvēki

Foto - Aija VolkaFoto - Aija Volka

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 78 izsaukumus. Kopumā dzēsti 27 ugunsgrēki, veikti 34 glābšanas darbi, bija arī 17 maldinoši izsaukumi. Svētdien ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpnēm izcēla trīs noslīkušos, portālam “LA.lv” pastāstīja VUGD pārstāve Viktorija Šembele.

Sestdien ugunsdzēsēji glābēji saņēma informāciju, ka divi vīrieši bija devušies ar laivu makšķerēt Lielajā Ludzas ezerā, bet nebija atgriezušies mājās. Ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja ezeru, bet laivu vai noslīkušos neatrada un līdz ar tumsas iestāšanos meklēšanas darbus pārtrauca. Nākamajā dienā ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot eholotu un roku rīkus, apmēram 250 metru attālumā no krasta divus noslīkušos, apmēram 60 gadus vecus vīriešus, atrada un izcēla krastā. Savukārt, plkst. 13:34 VUGD saņēma informāciju, ka Skrundas novadā Ventas upē redzams noslīkušais. Ar laivas palīdzību noslīkušais tika nogādāts krastā.

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks naktī no sestdienas uz svētdienu izcēlās Liepājā, O.Kalpaka ielā. Plkst. 01:36 VUGD saņēma informāciju, ka neapsaimniekotā divstāvu ēkā ir izcēlies ugunsgrēks. Kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, liesmas jau bija redzamas pa ēkas pirmā un otrā stāva logiem.

Kopējā degšanas platība bija 700m2. Degšana norisinājās ēkas pirmajā un otrajā stāvā, kā arī bēniņos. Ugunsdzēsēji glābēji dzēšanas darbus veica ne tikai ēkas iekšienē, bet arī no autopacēlāja jumta konstrukcijās tika izgriezti caurumi, lai pa tiem varētu veikt bēniņu dzēšanu. Ugunsgrēku likvidēt izdevās tikai plkst. 12:26.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+