Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
7. jūlijs, 2014
Drukāt

Bullis Vecumnieku novadā nobada saimnieci

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka aizvadītās nedēļas nogalē Vecumnieku novadā, Kurmenes pagastā tika atrasts 1934. gadā dzimušas sievietes līķis ar redzamām vardarbības pazīmēm.

Policija noskaidrojusi, ka sirmo kundzi līdz nāvei sabadījis bullis. Sieviete ir bijusi mājlopa īpašniece un pēc policijas veiktās kaimiņu iztaujāšanas secināts, ka bullis ir bijis agresīvas dabas.
Tāpat policisti noskaidroja, ka pēc sievietes nonāvēšanas satrakojies dzīvnieks ir devies uz kaimiņu sētu, kur mājas saimnieks, neredzot citu iespēju dzīvnieku apturēt, bulli nošāvis. Policija šobrīd turpina precizēt notikušā apstākļus kriminālprocesa ietvaros.

Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāve Rudīte Vārna uzsver, ka bullis ir bīstams mājlops, tādēļ katram ir jāizvērtē savas iespējas, vai spēs parūpēties par savu un apkārtējo drošību, tāpat jānodrošina arī visi nepieciešamie turēšanas apstākļi. R.Vārna atzīst, ka šādā situācijā eitanazēšana vai nošaušana diemžēl parasti ir vienīgais risinājums, kā tikt galā satrakojušos bulli.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+