×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. marts, 2014
Drukāt

Daugavpils teātris pavasarī viesosies Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad aprīlī un maijā Rīgā risināsies Daugavpils teātra dienas, portālu LA.lv informēja Daugavpils teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Pavlovska.

Viesizrāžu programmas ietvaros no 4. aprīļa līdz 12. maijam Latvijas Nacionālajā teātrī, Dailes teātrī un M. Čehova Rīgas Krievu teātrī būs iespēja apmeklēt Daugavpils teātra jaunākos un iecienītākos iestudējumus.

Teātra dienas Rīgā tiks atklātas Nacionālajā teātrī ar dejas iestudējumu “Kazanova. Henrieta. Venēcija.”. Savukārt īstenu latgaliešu garu galvaspilsētā ienesīs izrāde “Dabaseibys pūddarneica jeb Viņa laimesciema podniekdarbnīca”, kā arī skatītājiem tiks piedāvātas izrādes krievu valodā – “Viss ir viņa”, “Kaija. Under construction”, bet Daugavpils teātra dienas Rīgā noslēgsim ar Raimonda Paula, Emīla Zolā mūziklu “Dāmu paradīze”. Rīgas skatītāji aicināti apmeklēt arī Daugavpils teātra viesizrādes Jelgavā un Valmierā.

Daugavpils teātra dienas Rīgā:

4. aprīlis 19.00 Latvijas Nacionālais teātris – “Kazanova. Henrieta. Venēcija.” (viss par īstu mīlestību un kaisli dejas un kustības valodā, 10+, horeogrāfe un libreta autore: I. Saveļjeva);

5. aprīlis 19.00 Dailes teātris – “Dabaseibys pūddarneica jeb Viņa laimesciema podniekdarbnīca” (14+, rež. J. Jonelis);

10. aprīlis 19.00 Dailes teātris – “Viss ir viņa” (izrāde pusaudžiem un viņu pieaugušajiem vecākiem, 16+, izmantota necenzēta leksika, rež. G. Surkovs);

23. aprīlis un 8. maijs 19.00 Dailes teātris – “Kaija. Under construction” (pasaules klasika oriģinālvalodā, 12+, rež. O. Šapošņikovs, G. Surkovs);

12. maijs 19.00 M. Čehova Rīgas Krievu teātris – “Dāmu paradīze” (mūzikls par mīlestību, modi un skaistu dzīvi, 10+, rež. O. Šapošņikovs).

Citās pilsētās:
6. aprīlis 16.00 Jelgavas kultūras nams – “Tartifs jeb varenā XVII gadsimta afēra” (10+, rež. V.Jansons)

14. maijs 18.30 Valmieras drāmas teātris – “Meli. Kāda dzimumakta un pasaules civilizācijas vēsture vienā cēlienā” (16+, rež. O. Šapošņikovs)

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+