×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
18. maijs, 2017
Drukāt

Delfi TV ar Jāni Domburu: Strīķe par blēžiem un augstākā līmeņa neliešiem (1)

Ekrānšāviņi no "Delfi TV" videoEkrānšāviņi no "Delfi TV" video

Rīgas dome (RD) blēžus pieņēma darbā ātrāk nekā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), kurā tobrīd vēl aktīvi strādāja Juta Strīķe, spēja tos izķert un aizturēt, intervijā “Delfi TV ar Jāni Domburu” izteicās Jaunās konservatīvās partijas (JKP) biedre un Rīgas domes deputāta amata kandidāte Strīķe.

Strīķe atkārtoja jau iepriekš teikto, ka nekad nedotos politikā pie varas esošajās partijās. “Es zinu tos personāžus un viņu publisko un nepublisko rīcību,” pauda Rīgas mēra postenim izvirzītā Strīķe, piemetinot, ka “viņiem ir savu personisko interešu prioritizēšana pār partijas mērķiem”. Strīķe gan atzina, ka, neskatoties uz vēlēšanu rezultātiem, darbā KNAB tuvākajā laikā atgriezties netaisās. “Es esmu prasības pieteikumā atsaukusi prasību mani atjaunot. Gribu tikai, lai atzīst atlaišanu par prettiesisku,” sacīja Strīķe.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Dombur, ja uzdod jautājumu viesim, tad ļauj viņam arī atbildēt, pašlaik ir tā, ka Tu runā 3 reizes vairāk kā intervējamais, un pats atbildi uz uzdoto jautājumu ar savu versiju, tas ir tāpēc, ka gribi tēlot gudrāko pusi, bet tā taču nav. Pirmkārt tas ir nepieklājīgi un žurnālista necienīgi, neļaut atbildēt uz jautājumu, bet visu laiku vārīites pa vidu. Ja ir iestājies vecuma marazms, tad nevadi raidījumu un nekaitini klausītājus. Mums vajag viesa uzskatus nevis Tavus, kas vairāk izskatās, ka Tev ir jāaizstāv blēžu intereses, nevis Rīgas iedzīvotāju intereses un, ka par katru cenu centies izrādīties cik esi gudrs. Gudrs cilvēks tā nedara kā Tu.

Draugiem Facebook Twitter Google+