×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
11. novembris, 2013
Drukāt

Dubra: Ventspils dakteri mani dabūja uz kājām (2)

LETALETA

“Par pirmo titulu arī bija liels prieks, bet šīs atkal ir citādākas emocijas, jo ir cits klubs. Ļoti patīkami,” pēc Latvijas čempionu titula izcīnīšanas “LA” sacīja FK “Ventspils” aizsargs Kaspars Dubra.

Pirms trim gadiem viņš par čempionu kļuva “Skonto” sastāvā, bet pēdējās divas sezonas aizvadījis Ventspilī, kur paliks arī nākamgad.

“Soli pa solim gājām uz titulu. Sezonas sākumā vairāk spēlējām atkātu futbolu un cerējām, ka varēsim spēlēt uzbrūkošu futbolu, malējie aizsargi gāja ļoti augstu. Bet radās lielas brīvas zonas, “Skonto” to izmantoja un uzvarēja ar 3:0 (piektajā kārtā). Pēc tās spēles izanalizējām kļūdas, sākām citādāk spēlēt un aizgāja. Tas ir gan trenera, gan spēlētāju nopelns. Protams, arī visi, kas strādā klubā,” teica Dubra.

Pēdējā kārtā ventspilnieki izbraukumā ar 1:0 uzvarēja Rīgas “Daugavu”. “Naktī nevarēju normāli aizmigt, nervozēju. Taču piecēlos un tad jau viss bija kārtībā. Tāds ceļš bija noiets un pēdējā brīdī izlaist titulu no rokām neviens negribēja, visi atdevāmies par simts procentiem un tāpēc arī uzvarējām.”

Dubra jau pirms sezonas beigām vēl uz gadu pagarināja līgumu ar FK “Ventspils”. “Gribu aizvadīt vairāk spēles, jaunam aizsargam centra pozīcijā nav viegli dabūt darbu Eiropā, jo treneri uz šo pozīciju skatās pieredzējušus spēlētājus,” skaidroja 22 gadus vecais aizsargs. “Ventspilī mērķis ir iegūt spēļu praksi, vēlreiz cīnīties par titulu. Pierādīt, ka Latvijā esi viens no labākajiem un tad jau skatīties, vai var aizbraukt prom. Veselība vairs nekādas problēmas nesagādā (tpu, tpu, tpu). Bija ar celi problēmas, bet kluba dakteri palīdzēja, pildīju vingrinājumus pie fizioterapeita un tagad viss ir kārtībā. Neviens Latvijā nevarēja izārstēt, plātīja rokas un teica, ka nezina, ko darīt. Paldies kluba dakteriem, ka palīdzēja tikt uz kājām. Pateicoties viņiem, nospēlēju visu sezonu neizlaižot nevienu maču.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+