×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
29. aprīlis, 2016
Drukāt

Dusmās par reklāmas avīžu piegādāšanu vīrietis Rīgā ar gumijas steku iesitis pastniekam (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Dusmās par reklāmas avīžu piegādāšanu vīrietis Rīgā ar gumijas steku vairākkārtēji iesitis pastniekam.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas Pašvaldības policijā (RPP), Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Saulkalnes ielā norisinās konflikts starp divām personām.

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi pamanīja divus vīriešus, vienam no viņiem rokās bija gumijas nūja – steks. Veicot pārrunas ar abiem vīriešiem, noskaidrots, ka pastnieks, kurš piegādā korespondenci, kā arī dažādu lielveikalu reklāmas avīzes, pildījis savus darba pienākumus, taču pēkšņi no viena dzīvokļa iznācis vīrietis un sācis kliegt, lai pārtraucot likt lielveikalu reklāmas avīzes. Uz aizrādījumiem vīrietis atbildēja, ka turpināšot pildīt savus darba pienākumus.

Agresīvais vīrietis aizgājis atpakaļ uz dzīvokli un paņēmis gumijas steku. Persona vairākkārt iesitusi pastniekam ar gumijas steku.
No neatliekamās medicīniskās palīdzības abi vīrieši atteicās. Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. vismaz viņam vairs tos papīreļus nestūķēs pastkastītē….

  2. Kāpēc jākaujas? Uz savas pastkastītes uzlīmēju pastniekam LŪGUMU REKLĀMAS NEMEST, un paldies pastniekiem – viņi manā pastkastītē REKLĀMAS NEMET.

Draugiem Facebook Twitter Google+