Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
6. novembris, 2015
Drukāt

Dzēruma dēļ divas vidzemnieku ģimenes nespēj parūpēties par bērniem (1)

mazulis2

Vakar Vidzemē policija reģistrējusi divus gadījumus, kad stipra alkohola reibuma dēļ vecāki nebija spējīgi rūpēties par saviem mazgadīgajiem bērniem, LA.lv pavēstīja VP sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Virse.

Pirms pulksten 17 šāda informācija saņemta Alūksnes novadā, Jaunlaicenes pagastā. Virse stāsta, ka 1990. gadā dzimis vīrietis un 1988. gadā dzimusi sieviete atradušies tik stiprā alkohola reibumā, ka nespēja parūpēties par saviem 2011., 2012., 2013. un 2015. gadā dzimušajiem bērniem.

Līdz vecāku atskurbšanai bērni nodoti ģimenes draudzenes uzraudzībā. Šī informācija nodota arī atbildīgajiem dienestiem, un policijā pret vecākiem sākta administratīvā lietvedība.

Otrs gadījums fiksēts Jaunpiebalgā, kur sākotnēji saņemta informācija par ģimenes konfliktu, taču, ierodoties izsaukuma vietā, policija konstatēja, ka 1969. gadā dzimis vīrietis un 1971. gadā dzimusi sieviete ir stiprā alkohola reibumā un bez pieaugušo uzraudzības atrodas 2012. un 2007. gadā dzimuši zēni.

Atbildīgie dienesti bērnus izņēma no ģimenes, policijā sākta administratīvā lietvedība.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ................... Atbildēt

    ka tik var uztaisīt, tad jau sociālie atkal varēs ņemt

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (4)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+