Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
6. novembris, 2015
Drukāt

Dzēruma dēļ divas vidzemnieku ģimenes nespēj parūpēties par bērniem (1)

mazulis2

Vakar Vidzemē policija reģistrējusi divus gadījumus, kad stipra alkohola reibuma dēļ vecāki nebija spējīgi rūpēties par saviem mazgadīgajiem bērniem, LA.lv pavēstīja VP sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Virse.

Pirms pulksten 17 šāda informācija saņemta Alūksnes novadā, Jaunlaicenes pagastā. Virse stāsta, ka 1990. gadā dzimis vīrietis un 1988. gadā dzimusi sieviete atradušies tik stiprā alkohola reibumā, ka nespēja parūpēties par saviem 2011., 2012., 2013. un 2015. gadā dzimušajiem bērniem.

Līdz vecāku atskurbšanai bērni nodoti ģimenes draudzenes uzraudzībā. Šī informācija nodota arī atbildīgajiem dienestiem, un policijā pret vecākiem sākta administratīvā lietvedība.

Otrs gadījums fiksēts Jaunpiebalgā, kur sākotnēji saņemta informācija par ģimenes konfliktu, taču, ierodoties izsaukuma vietā, policija konstatēja, ka 1969. gadā dzimis vīrietis un 1971. gadā dzimusi sieviete ir stiprā alkohola reibumā un bez pieaugušo uzraudzības atrodas 2012. un 2007. gadā dzimuši zēni.

Atbildīgie dienesti bērnus izņēma no ģimenes, policijā sākta administratīvā lietvedība.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ................... Atbildēt

    ka tik var uztaisīt, tad jau sociālie atkal varēs ņemt

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+