×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
1. marts, 2013
Drukāt

Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecību nodrošinās “Biļešu paradīze”

foto - Letafoto - Leta

Latvijas Nacionālā kultūras centra izsludinātajā iepirkuma procedūrā par dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecību uzvarējusi “Biļešu paradīze”, kuras piedāvātā līgumcena bija 12,3 tūkstoši latu, pavēstīja dziesmu un deju svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva.

Viņa norādīja, ka iepirkuma procedūrā piedalījās divi pretendenti. Piedāvājuma izvēles kritērijs bija iepirkuma nolikuma prasībām atbilstošs piedāvājums ar viszemāko cenu.

“Biļešu tirdzniecību plānots sākt aprīļa sākumā ne mazāk kā 40 biļešu kasēs un interneta vidē. Plašāka informācija par biļešu iegādes laiku un kārtību, kā arī tirdzniecības vietām būs pieejama marta vidū. Šogad dziesmu un svētku programma ir plaša – tajā ir gan maksas, gan arī ļoti daudz bezmaksas pasākumu, jebkuram interesentam būs iespēja sajust svētku īpašo gaisotni,” norādīja svētku organizatore Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore Dace Melbārde.

Biļešu cenas uz dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem būs no viena līdz trīsdesmit latiem. Vienā pirkuma reizē pircējam uz vienu pasākumu būs iespējams nopirkt līdz astoņām biļetēm.

XXV Vispārējie latviešu dziesmu un XV deju svētki Rīgā šovasar notiks no 30. jūnija līdz 7. jūlijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+