Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
17. septembris, 2014
Drukāt

“Dzīvnieku brīvība” protestē pret Rīgas cirka nolīgtajiem lauvu dresētājiem (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas cirks atkal esot nolīdzis skandalozus dzīvnieku dresētājus – Oleksiju un Veroniku Pinko, kuru dresētie lauvas jau vairākkārt uzbrukuši cilvēkiem, pavēstīja biedrības “Dzīvnieku brīvība” pārstāvis Aivars Andersons.

Protestējot pret dzīvnieku izmantošanu izrādēs, 19. septembrī plkst.17.45 pie Rīgas cirka notiks biedrības rīkots pikets.

No 19.septembra Rīgas Cirkā uzstāsies Oleksijs un Veronika Pinko ar dresētām lauvām.

“Šo dresētāju lauvas jau vairākkārt uzbrukušas cilvēkiem. Šā gada janvārī viesizrāžu laikā Gruzijā viens no Pinko lauvām uzbrucis trupas dalībniekam Romānam Gulkinam, kurš no gūtajiem ievainojumiem miris,” norādīja Andersons, informējot, ka lauvu uzbrukums dokumentēts video. Tbilisi cirks lauvas uzbrukuma izraisīto jaunieša nāvi esot interpretējis kā nelaimes gadījumu.

Andersons uzsvēra, ka “Dzīvnieku biedrība” atkārtoti aicina Rīgas cirku pārtraukt dzīvnieku izmantošanu izrādēs, jo, turpinot šo praksi, cieš gan dzīvnieki, gan cilvēki.

Biedrība, norāda, ka nacionāla līmeņa aizliegumi izmantot savvaļas dzīvniekus cirkos jau pieņemti tādās valstīs kā Austrija, Beļģija, Grieķija, Izraēla, Horvātija, Slovēnija, Bosnija un Hercegovina, Kipra, Bolīvija, Singapūra, Peru un citviet. Drīzumā savvaļas dzīvnieku izmantošanas nacionālos aizliegumus plāno pieņemt arī Lielbritānija un Igaunija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vajadzētu uztaisīt piketu pret insektu iznīcinātājiem, tie gan paši cieš no ķīmijas gan nogalina ļoti daudz kukainīšu!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+