Mobilā versija
-1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
29. marts, 2016
Drukāt

E-farmaceits atgādinās iedzert zāles

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Regulāri aizmirstat iedzert zāles?  “Hero Smart Appliance” radījusi risinājumu. Tās elektroniskais farmaceits ļauj izveidot plānu, kurā jānorāda diena un laiks, kad jāiedzer zāles. Ierīci, izmantojot “WiFi”, var savienot ar “iOS” vai “Android” tālruņiem. Ierīce arī noteiks, cik daudz tablešu ir palicis, brīdinās, kad zāļu krājumi ir jāpapildina, kā arī paziņos, kad zāles ir iedzertas. “Hero” šobrīd ierīci piedāvā iepriekšpārdošanā par 400 dolāriem, savukārt mazumtirdzniecības cena būs ļoti ievērojama – 1000 eiro.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+