×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2014
Drukāt

Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas pasākumu dēļ Rīgā būtiski ierobežos satiksmi (1)

satiksme_ziema

Saistībā ar “Rīga 2014” Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas pasākumiem sestdien, 18. janvārī, galvaspilsētā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi.

Tostarp visu diennakti būs slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi minētajā ielas posmā tiks ieviesti jau no 17. janvāra plkst. 20, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

18. janvārī no plkst.11.30 līdz 16 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme:

 • Krišjāņa Barona ielas posmā no Elizabetes ielas līdz Raiņa bulvārim (izņemot sabiedrisko transportu);
 • pagriezienā pa labi no Elizabetes ielas, virzienā uz Krišjāņa Barona ielu;
 • Merķeļa ielas posmā no Marijas ielas līdz Brīvības ielai (izņemot sabiedrisko transportu posmā no Marijas ielas līdz Inženieru ielai);
 • Alfrēda Kalniņa ielā;
 • Raiņa bulvārī posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai (izņemot sabiedrisko transportu posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Brīvības ielai un no Inženieru ielas līdz Krišjāņa Barona ielai);
 • Brīvības bulvārī no Raiņa bulvāra līdz Merķeļa ielai (izņemot sabiedrisko transportu);
 • Brīvības bulvārī no Kalpaka bulvāra līdz Raiņa bulvārim (izņemot sabiedrisko transportu);
 • Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra posmā no Smilšu ielas līdz Kaļķu ielai (izņemot sabiedrisko transportu līdz plkst. 11.50);
 • Aspazijas bulvāra posmā no Kaļķu ielas līdz Teātra ielai (izņemot sabiedrisko transportu līdz plkst. 11.50);
 • Uzvaras bulvāra posmā no Raņķa dambja līdz Akmens tiltam un Akmens tilts līdz 11.novembra krastmalai centra virzienā (izņemot sabiedrisko transportu);
 • Mūkusalas ielas uzbrauktuve uz Akmens tilta;
 • Valguma iela posmā no Akmens ielas līdz Uzvaras bulvārim (izņemot sabiedrisko transportu);
 • Kaļķu ielas posmā no 11. novembra krastmalas līdz Šķūņu ielai.

Savukārt no plkst. 18.30 līdz 19.15. nepieciešamības gadījumā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme  uz visa Akmens tilta (izņemot sabiedrisko transportu).

Nepieciešamības gadījumā no plkst. 18.30 līdz 20.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot sabiedrisko transportu, arī Zigfrīda Annas Meirovica bulvāra posmā no Smilšu ielas līdz Kaļķu ielai un Aspazijas bulvāra posmā no Kaļķu ielas līdz Teātra ielai.

17. janvārī no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Aspazijas bulvāra posmā no iebrauktuves Operas stāvvietā līdz Kaļķu ielai.

Sestdien no plkst. 20.00 līdz pasākuma beigām “Arēnā Rīga” tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Skanstes ielas posmā no Mālpils ielas līdz Jāņa Daliņa ielai (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm). Savukārt koncerta apmeklētājiem būs atļauts apstāties un stāvēt Jāņa Dikmaņa ielas posmā no Grostonas ielas līdz Skanstes ielai un Grostonas ielas posmā no Mālpils ielas līdz Jāņa Daliņa ielai.

No 17. janvāra plkst. 22.00 līdz 19. janvārim plkst. 8.00 tiks slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme uz „AB dambja”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Āksti! Tēlosit laimīgās Latvijas laimīgo fasādi atkal?

Draugiem Facebook Twitter Google+