×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Ekonomikas policija veikusi kratīšanu audita uzņēmumā “KPMG Baltics” (1)

Ilustratīvs fotoIlustratīvs foto

Audita un konsultāciju uzņēmumā SIA “KPMG Baltics”, kas ir arī bankrotējušās “Latvijas Krājbankas” administrators, notikusi kratīšana, kuru veikusi Ekonomikas policija, šovakar ziņo LTV raidījums “Panorāma”.

Valsts policija kratīšanas faktu apstiprinājusi, taču neatklāj, saistībā ar kādu lietu tas noticis. “KPMG Baltics” savukārt norāda, ka tiesībsargājošā iestāde savas darbības veica pēc “KPMG Baltics” iniciatīvas ierosinātas lietas ietvaros.

Uzņēmuma pārstāvji esot rīkojušies saskaņā ar likumu, un visas procesā iesaistītās personas aktīvi palīdzējušas un sniegušas nepieciešamo informāciju. Kāpēc lietā, kas ierosināta pēc pašu sūdzībām, paši arī kratīti, uzņēmumā nevarēja atbildēt. Ņemot vērā, ka izmeklēšana vēl turpinās, plašākus komentārus “KPMG Baltics” nesniedza.

Saskaņā ar LTV ziņām lieta varētu būt saistīta ar uzņēmumu “Baltijas Aviācijas sistēmas”, kura akcijas savulaik bija ieķīlātas “Latvijas Krājbankā”. “Latvijas Krājbankas” administratoram un uzņēmuma pārstāvjiem bija nopietnas domstarpības par akciju pārņemšanu.

“Baltijas Aviācijas sistēmas” bija saistītas ar kādreizējo “airBaltic” prezidentu Bertoltu Fliku, bet pastarpināta saistība bija arī ar ekspremjeru Andri Šķēli un “Latvijas Krājbankas” bijušo īpašnieku Vladimiru Antonovu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sķēlem pielipuši pie nagiem kārtējie miljoni ??
    Nabaga cilvēks – dievs nosodījis ar lipīgām roķelēm ??

Draugiem Facebook Twitter Google+