Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
23. septembris, 2016
Drukāt

Ekonomikas policija veikusi kratīšanu audita uzņēmumā “KPMG Baltics” (1)

Ilustratīvs fotoIlustratīvs foto

Audita un konsultāciju uzņēmumā SIA “KPMG Baltics”, kas ir arī bankrotējušās “Latvijas Krājbankas” administrators, notikusi kratīšana, kuru veikusi Ekonomikas policija, šovakar ziņo LTV raidījums “Panorāma”.

Valsts policija kratīšanas faktu apstiprinājusi, taču neatklāj, saistībā ar kādu lietu tas noticis. “KPMG Baltics” savukārt norāda, ka tiesībsargājošā iestāde savas darbības veica pēc “KPMG Baltics” iniciatīvas ierosinātas lietas ietvaros.

Uzņēmuma pārstāvji esot rīkojušies saskaņā ar likumu, un visas procesā iesaistītās personas aktīvi palīdzējušas un sniegušas nepieciešamo informāciju. Kāpēc lietā, kas ierosināta pēc pašu sūdzībām, paši arī kratīti, uzņēmumā nevarēja atbildēt. Ņemot vērā, ka izmeklēšana vēl turpinās, plašākus komentārus “KPMG Baltics” nesniedza.

Saskaņā ar LTV ziņām lieta varētu būt saistīta ar uzņēmumu “Baltijas Aviācijas sistēmas”, kura akcijas savulaik bija ieķīlātas “Latvijas Krājbankā”. “Latvijas Krājbankas” administratoram un uzņēmuma pārstāvjiem bija nopietnas domstarpības par akciju pārņemšanu.

“Baltijas Aviācijas sistēmas” bija saistītas ar kādreizējo “airBaltic” prezidentu Bertoltu Fliku, bet pastarpināta saistība bija arī ar ekspremjeru Andri Šķēli un “Latvijas Krājbankas” bijušo īpašnieku Vladimiru Antonovu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sķēlem pielipuši pie nagiem kārtējie miljoni ??
    Nabaga cilvēks – dievs nosodījis ar lipīgām roķelēm ??

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+