×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

“Eurostat”: Latvijas iedzīvotāju apmierinātība ar dzīvi starp zemākajām ES (2)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas iedzīvotāji savu apmierinātību ar dzīvi vērtē uz 6,5 punktiem desmit baļļu sistēmā, kas ir ceturtais zemākais rādītājs starp Eiropas Savienības (ES) valstīm, liecina “Eurostat” ziņojums par 2013.gadu.

Kopumā vidēji ES iedzīvotāju apmierinātība ar dzīvi veido 7,1 balli desmit punktu sistēmā.

Visvairāk ar dzīvi ir apmierināti Zviedrijas, Somijas un Dānijas iedzīvotāji, kas savus apstākļus novērtējuši ar astoņām ballēm.

Otru augstāko novērtējumu snieguši Nīderlandes un Austrijas iedzīvotāji – 7,8 balles, kam seko Beļģija ar 7,6 ballēm.

Savukārt visneapmierinātākie ar dzīvi ir Bulgārijas iedzīvotāji, kas savus apstākļus novērtējuši ar 4,8 ballēm desmit punktu sistēmā.

Otru zemāko novērtējumi snieguši Grieķijas, Kipras, Ungārijas un Portugāles iedzīvotāji – 6,2 balles, bet trešo zemāko Horvātijas iedzīvotāji – 6,3 balles.

Igaunijas iedzīvotāji savu apmierinātību ar dzīvi novērtējuši uz 6,5 ballēm, bet Lietuvas iedzīvotāji – ar 6,7 ballēm.

Latvijas iedzīvotāji visaugstāk novērtē personīgās attiecības, kas novērtētas ar 8,1 balli. Savukārt visvairāk neapmierināti Latvijas iedzīvotāji ir ar finanšu situāciju, kas novērtēta ar piecām ballēm, kas ir piektais zemākais rādītājs starp ES valstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Atkal kāds murgs!Nezinu nevienu,kas būtu apmierināts ar dzīvi Latvijā!85% iedzīvotāji ir trūcīgie un visi apmierināti?Kāds apsurds!Apmierināti ir tikai Saeimas deputāti un valsts ierēdņi,kuri ne par ko saņem tūkstošus!!!

  2. Protams, vari būt apmirināts ar dzīvi Latvijā, ja esi pietuvināts vai līdzdalīgs pašvaldības resursu sadalē un pārdalē.

Draugiem Facebook Twitter Google+