Kultūra
Teātris un kino

Filmas “Meklējot Mr. Kauliņu” seansos varēs tikties ar radošo grupu0

Kadrs no filmas.

No šodienas kinoteātros visā Latvijā skatāma mūziķa, grupas “Prāta Vētra” bundzinieka un videoklipu režisora Kaspara Rogas debija kino – dokumentālā filma “Meklējot Mr. Kauliņu”.

Piektdien, 10. maijā, plkst. 18.40 kinoteātrī “Forum Cinemas” un sestdien, 11. maijā, plkst. 18.30 kinoteātrī “Splendid Palace” notiks filmas “Meklējot Mr. Kauliņu” seansi pēc kuriem varēs satikt filmas režisoru Kasparu Rogu un radošo komandu, informē radošā grupa.

Filma stāsta par Guntaru Kļaviņu jeb Mr. Kauliņu, kurš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā.

Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru – dimantu meklēšanu.

Saistītie raksti

Filmā izmantotais paņēmiens ir tuvs mākslas kino žanram un skatītājs praktiski nejutīs operatora klātbūtni, ļaujot pilnībā nodoties piedzīvojuma garšai un drāmai, kas risinās Kauliņa dzīvē.

Līdz šim dimantu pasaule bijusi diezgan slēgta filmēšanas grupām, tomēr Kaspara Rogas draudzība ar Guntaru būs caurlaide uz līdz šim neredzētām lietām.

LA.lv