×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
7. novembris, 2012
Drukāt

Florbola izlases treneris Parviainens: Daudzi spēlētāji treniņos demonstrē pārsteidzoši labu sniegumu

foto: iltasanomat.fifoto: iltasanomat.fi

Daudzi no Latvijas vīriešu florbola izlases kandidātiem pagājušajā nedēļā Kocēnos notikušajā treniņnometnē demonstrējuši pārsteidzoši labu sniegumu, uzsvēris valstsvienības galvenais treneris Īro Parviainens.

Latvijas izlase gada izskaņā paredzētajā pasaules čempionātā sacentīsies C apakšgrupā kopā ar Čehijas, Japānas un ASV valstsvienībām. No 2. līdz 4.novembrim izlases kandidāti Kocēnos aizvadīja treniņnometni, pēc kuras kopā plānots sanākt arī 19. un 29.novembrī Rīgā.

“Treniņnometne tika aizvadīta labi,” Parviainena teikto citē Latvijas Florbola savienība (LFS). “Daudzi no jaunajiem spēlētājiem parādīja pārsteidzoši labu sniegumu treniņos. Neraugoties uz salīdzinoši nelielo kopīgo treniņu skaitu, esam paspējuši apgūt daudz jauna. Arī atlikušajās nometnēs turpināsim darīt visu iespējamo, lai pasaules čempionātā Šveicē sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus.”

Treneris atzīst, ka pāris sportistu Kocēnos gūtās traumas, kā arī dažu florbolistu apaukstēšanās, protams, nav nekas labs, tomēr ar tādām situācijām jārēķinās – sportā no tā nav iespējams izvairīties.

“Aizvadītās nometnes viens no mērķiem bija uzlabot puišu fizisko formu, kā arī atkārtot nedaudz no spēles taktikas, atgādinot spēlētājiem jau zināmas lietas. Prieks redzēt, ka pieredzējušie florbolisti soli pa solim uzlabo savu meistarības līmenī. Tomēr galvenais izlases vadības mērķis bija atrast spēlētājus, kuri būtu burtiski izsalkuši cīnīties par iespēju iekļūt tajā izlases sastāvā, kas dosies uz pasaules čempionātu,” piebilst Parviainens.

Par vairākiem spēlētājiem treneru korpusam skaidrības vēl neesot, bet izlases sastāvs būs zināms 12.novembrī.

Čehijas florbola izlase pasaules rangā šobrīd ieņem trešo vietu, Latvija jau ilgāku laiku nostiprinājusies piektajā pozīcijā, Japāna ir 13.vietā, bet ASV – 15.vietā. Tām divām komandām, kas no C apakšgrupas iekļūs ceturtdaļfinālā, būs jātiekas ar D grupas izlasēm – Somiju (1.), Krieviju (8.), Vāciju (10.) vai Kanādu (16.).

Devītais pasaules čempionāts florbolā vīriešu izlasēm no 2. līdz 9.decembrim notiks Šveices pilsētās Bernē un Cīrihē. Latvijas izlases visas apakšgrupu spēles aizvadīs Cīrihē. Latvijas izlase iepriekšējos trīs pasaules čempionātus noslēgusi piektajā pozīcijā.

Parviainens ir arī Latvijas U-19 izlases galvenais treneris. Šai komandai pasaules čempionāts plānots nākamā gada pavasarī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+