Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
26. jūnijs, 2016
Drukāt

FOTO: Modei nav robežu! Kāds izskatās manikīrs ar… 116 lakas kārtām (2)

64 lakas kārtas. Foto no Instagram64 lakas kārtas. Foto no Instagram

Jā, jūs nepārlasījāties – 116 lakas kārtas! Videoblogere Kristīne Rotenberga nolēma pamēģināt, kas iznāks, ja dažādu krāsu lakas klās vienu virs otras… Pirmajā reizē viņa to darīja ar visām nagu lakām, kas nu vien mājās atradās un tas viņai aizņēma 12 stundas! Viņa to nofilmēja un ielika Yotube kanālā. Šobrīd tas ir skatīts vairāk nekā 12 miljonu reižu!

Taču viņai nebūt neizdevās eksperiments no pirmās reizes. Pēc pirmajām divām stundām, kad bija uzklātas 40 lakas kārtas, viņas pacietība bija galā un viņa uzklāja lakas kārtu uz nenožuvušās kārtas. Un… visu nācās sākt no jauna! Nākamajā piegājienā viņa ņēma vērā pieredzi un visu izdarīja pareizi, lai lepotos ar sava darba augļiem.

Viņa aicināja arī citus interesentus veidot daudzslāņainu manikīru un tam sociālajos tīklos ir izveidots haštags  #polishmountain – var redzēt arī citu censoņu manikīrus.

Avots: 4tololo.ru

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. cik jauki, ka cilvēkam atliek laika arī tādām muļķībām. 😉
    Bet vispār – no sērijas – stulbs un vēl stulbāks.

  2. Nevis modei, bet stulbumam nav robežu!

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+