Mobilā versija
+12.3°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
26. jūnijs, 2016
Drukāt

FOTO: Modei nav robežu! Kāds izskatās manikīrs ar… 116 lakas kārtām (2)

64 lakas kārtas. Foto no Instagram64 lakas kārtas. Foto no Instagram

Jā, jūs nepārlasījāties – 116 lakas kārtas! Videoblogere Kristīne Rotenberga nolēma pamēģināt, kas iznāks, ja dažādu krāsu lakas klās vienu virs otras… Pirmajā reizē viņa to darīja ar visām nagu lakām, kas nu vien mājās atradās un tas viņai aizņēma 12 stundas! Viņa to nofilmēja un ielika Yotube kanālā. Šobrīd tas ir skatīts vairāk nekā 12 miljonu reižu!

Taču viņai nebūt neizdevās eksperiments no pirmās reizes. Pēc pirmajām divām stundām, kad bija uzklātas 40 lakas kārtas, viņas pacietība bija galā un viņa uzklāja lakas kārtu uz nenožuvušās kārtas. Un… visu nācās sākt no jauna! Nākamajā piegājienā viņa ņēma vērā pieredzi un visu izdarīja pareizi, lai lepotos ar sava darba augļiem.

Viņa aicināja arī citus interesentus veidot daudzslāņainu manikīru un tam sociālajos tīklos ir izveidots haštags  #polishmountain – var redzēt arī citu censoņu manikīrus.


Avots: 4tololo.ru

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. cik jauki, ka cilvēkam atliek laika arī tādām muļķībām. 😉
    Bet vispār – no sērijas – stulbs un vēl stulbāks.

  2. Nevis modei, bet stulbumam nav robežu!

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+