Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
15. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Ogrē gada sakoptākais īpašums — pērnā gada uzvarētājām Ikauniecei un Vagulei (3)

Foto- ogresnovads.lvFoto- ogresnovads.lv

Gada laureātu dārzs Līču ielā 14, kur saimnieko Anita Ikauniece un Ilma Vagule

Konkursa “Sakoptākais namīpašums Ogrē 2015” rīkotāji domes Tautsaimniecības komitejas sēdē 13.augustā ir nolēmuši, kurus individuālo māju īpašniekus vai valdītājus pasludināt par šī gada uzvarētājiem, portālu “La.lv” informēja Ogres novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Nikolajs Sapožņikovs.

Konkursa rezultāts gan vēl ir jāapstiprina domes sēdē 20.augustā.

Šogad konkurss noritēja no 1. jūnija līdz 1. augustam, konkursam pieteiktie namīpašumi tika vērtēti laikā no 1. jūlija līdz 1. augustam, lai noteiktu labākos no konkursam pieteiktajiem namīpašumiem.

Nomināciju “Konkursa “Sakoptākais namīpašums Ogrē 2015” Gada laureāts” paredzēts noteikt namīpašumam Līču ielā 14, Ogrē, kur saimnieko Anita Ikauniece un Ilma Vagule, piešķirot viņām naudas balvu EUR 100 apmērā un Ogres novada pašvaldības Atzinības rakstu. Saimnieces arī pērn Ogrē bija konkursa gada uzvarētājas, vien dalīja titulu vēl ar Maiju un Ivaru Šidlovskiem (Lāčplēša ielā 1a).

Pie balvas gan tiks arī Maija Šidlovska nominācijā “Konkursa “Sakoptākais namīpašums Ogrē 2015” uzvarētājs”. Šo titulu ieteikts noteikt vēl četru namīpašumu valdītājiem vai īpašniekiem Ogrē: Edītei Braunai (Sila ielā 2); Mairai Zepai (Peldu ielā 6), Lindai un Gintam Saveljevi (Lazdu gatvē 2M) un Feliksam Finogejevam (Akmeņu ielā 28). Šiem uzvarētājiem tiks piešķirta naudas balva 75 eiro apmērā un Ogres novada pašvaldības Atzinības raksts.

Veicināšanas balvu EUR 30 apmērā Ogres novada pašvaldības Pateicības rakstu ierosināts piešķirt Zigrīdai Šmitei (Līču iela 10), Zofijai un Guntim Pētersoniem (Krastmalas iela 9), Jānim Liepiņam (Indrānu iela 3), Inārai Klipsonei un Itai Pakalnai (Viršu iela 6).

Saskaņā ar konkursa nolikumu nominācijas “Konkursa “Sakoptākais namīpašums Ogrē 2015” GADA LAUREĀTS” un “Konkursa “Sakoptākais namīpašums Ogrē 2015” UZVARĒTĀJS” ieguvējiem tiks pasniegtas plāksnes ar attiecīgās nominācijas uzrakstu.

Konkursa dalībnieki 5. septembrī dosies pieredzes ekskursijā uz Limbažu novadu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. sakopts varbūt , bet pamatigi samocīts ,nekas dabisks un nekas brīvs … Nepatīk ..

  2. Ļoti uzbazīga reklāma

  3. Neizsakāmi skaisti!!!!!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+