×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
30. novembris, 2015
Drukāt

Publisko apburošas mazās princeses Šarlotes fotogrāfijas (2)

www.dukeandduchessofcambridge.orgwww.dukeandduchessofcambridge.org

Britānijas karaļnams svētdien izplatījis prinča Viljama un Kembridžas hercogienes Ketrīnas Midltones otrās atvases – sešus mēnešus vecā princeses Šarlotes Elizabetes Diānas fotogrāfijas.

Novembra sākumā uzņemtajās bildēs mazā princese tērpta kleitiņā ar apdruku un rozā kašmira jaciņā rotaļājas ar sunīti un izskatās apmierināta un priecīga, atzīmē britu izdevums “The Telegraph”.

Fotogrāfijas uzņēmusi Šarlotes māmiņa – Keita Midltone ģimenes mājā Norfolkas grāfistē. Tās publiskotas pateicībā sabiedrībai par laba vēlējumiem mazajai princesei un viņas vecākiem.

Šīs ir jaunākās mazās princeses fotogrāfijas kopš jūlijā notikušajām kristībām.

Kembridžas princese piedzima šā gada 2. maijā un ir ceturtā rindā uz troni pēc sava brāļa. Viljama un viņa sievas pirmdzimtais – dēls, princis Džordžs Aleksandrs Luī savu divu gadu jubileju nosvinēja 22. jūlijā. Džordžs ir ir nākamais rindā uz troni pēc sava vectētiņa prinča Čārlza un sava tēva.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Parasta resna zidaine. Kapec par to butu japriecajas? A! Nauda tevam. Tas gan.

  2. Kāpēc man Latvijas avīz’;e jālasa par kaut kāda karaļnama bērnu. Visu cieņu britu vecākiem. Bet ja notikumi karaļnamā svešā valstī ir tik pat svarīgi kā pieticīgās latviešu brokastis, tad kaut kas nav kārtībā ar Latvijas avīzi. Pastāstiet par tiem latviešu bērniem, kuriem skolas ēdienreize ir vienīgā, jo mājās nav nekā. Aktualizējiet bērnu sociālo nevienlīdzibu Latvijā, nevis tādiet šos īpašās sugas piederīgos. Kāpēc Latvijā bērns, kas piedzimis māmiņia bezdarbniecei ir lēts un beztiesisks. Cik šāda māmiņa saņem par bērniņu līdz 1,5 gadu vecumam. Un cik saņem birokrāta bērns. Bērniem Latvijā vajadzētu maksāt vienādi.

Draugiem Facebook Twitter Google+