×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
7. augusts, 2014
Drukāt

Gada balvai medniecībā – 26 pretendenti


Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Vēl nebijis sarīkojums gaida mednieku sabiedrību nākamā gada februārī vai martā, kad pirmo reizi Latvijā tiks sumināti Gada balvas medniecībā laureāti. 31. jūlijā beidzās pieteikumu iesniegšanas termiņš – trīs nominācijām izvirzīti 26 pretendenti.

Lielākā konkurence ar astoņiem pieteikumiem izveidojusies nominācijai par mūža ieguldījumu medniecībā, jo apbalvošanas nosacījumi paredz trīs laureātu apbalvošanu. Četri pieteikumi saņemti nominācijā par nozīmīgu ieguldījumu medniecībā Latvijas mērogā, četrpadsmit – reģionā.

Vērtēšanas komisijas priekšsēdētājs Jānis Baumanis sola, ka balvas saņēmēju uzvārdi nominācijā par mūža ieguldījumu būs zināmi jau septembra pirmajā pusē. Komisijas darbā līdzās balvas iniciatoriem un pasniegšanas organizatoriem – Latvijas Mednieku savienības un žurnāla “MMD” pārstāvjiem – uzaicināti Valsts meža dienesta, akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” un Latvijas Mednieku asociācijas ļaudis.

Apbalvošanas sarīkojums, visticamāk, notikšot Jaunmoku pilī, stāsta J. Baumanis un piebilst: “Gribam, lai cilvēki, kas saņem balvu, jūtas novērtēti un pasākums paliek atmiņā.”

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.4
Alūksne +16.7
Daugavpils +13.3
Saldus +14.6
Liepāja +13.5
Jelgava +15.6
Ventspils +14.2
Limbaži +17
Madona +15.0
Rēzekne +17.4
Draugiem Facebook Twitter Google+