×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
26. aprīlis, 2017
Drukāt

Galvenās lietas, kam vīrietis pievērš uzmanību seksa laikā. Tev tas ir jāzina! (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Teiksim uzreiz, runa nav par manikīra stāvokli, ādas sausumu, nenoformētu bikini zonu vai kaut ko citu, kas attiecas uz ārējo izskatu. Parasti šādas lietas nepaliek atmiņā. Bet uzvedība seksuālā akta laikā stāsta par daudz ko. Tieši tā nosaka, vai starp partneriem ir dzirkstelīte un vai tuvība patiešām sniedz baudu. Vīrietim tas viss ir ļoti svarīgi, tāpēc viņš noteikti pievērsīs uzmanību zemāk minētajām četrām lietām.

1.Iniciatīva
Ja partneris darīs visu “darbu”, bet partnere tikai gulēs un gaidīs, kas notiks tālāk, tad vīrietim šķitīs, ka sievietei tas viss nav interesanti. Izrādiet savu uzbudinājumu. Ņemiet iniciatīvu savās rokās. Riskējiet, pamēģiniet jātnieces pozu un padariet tuvības brīdi neaizmirstamu!

2. Ķermeņa kustības
Neceriet uz kaislības uzliesmojumu, ja jūs guļat kā baļķis. Pat tad, ja jūs kautrējaties, pacentieties kustēties ātrāk un kaislīgāk. Mēs neaicinām jūs nedabiski locīties virs vai zem partnera. Vienkārši pieskarieties viņa ķermenim, slidiniet savus gurnus starp vīrieša gurniem…Jo intensīvāk jūs iesaistīsiet savu ķermeni seksa laikā, jo vairāk partneris jutīs, ka jums intīmā tuvība ar viņu ir patīkama.

3. Acu kontakts
Nekautrējieties: skatieties vīrietim acīs, skatieties uz saviem kailajiem ķermeņiem. Tas viss ir pilnīgi normāli un uzbudinoši. Taču esiet uzmanīga. Skatienu uz leju vīrieši bieži iztulko kā šaubas, bet skatienu griestos vai sienā – kā garlaicību. Pārliecinieties, ka jūsu acis pauž tieši to, ko gribat pavēstīt partnerim.

4. Elpošana
Vīrietis sajūt, ka jums ir patīkami būt kopā ar viņu, spriežot tikai pēc elpošanas un balss. Patiešām – izbudināta sieviete sāk elpot smagāk, bet balss kļūst zemāka. Nevajag imitēt baudu, taču – ja jūs patiešām to gūstat, noteikti parādiet to!

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Latvietēm ar inciatīvu seksā ir kā ir. To vien dzird no večiem ka guļ kā baļķi un uzskata, ka viss darbs jādara vīriešiem. Viņai pietiek ka ieradās.

  2. padomijas laikos *isties neapmācīja presē, bet “komunisma cēlāji” dzima kā kaķēni metienos …

Draugiem Facebook Twitter Google+