Sports
Citi sporta veidi

Graudiņa/Kravčenoka pārliecinoši kvalificējas PK posma pamatsacensībām 0

Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka trešdien Nīderlandē pārliecinoši kvalificējās šī gada sezonas pirmā Pasaules kausa (PK) posma pamatsacensībām.

Latvijas duets četru zvaigžņu turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā ar 2-0 (21:9, 21:13) sagrāva Tadvu Jokenu un Sigrīdu Simonsoni no Zviedrijas, spēlei ilgstot vien 26 minūtes.
Graudiņai un Kravčenokai kvalifikācijā tika piešķirts devītais numurs, kamēr pretinieces bija izliktas ar 24.numuru.
Savukārt atlases turnīra – izšķirošajā – otrajā kārtā Graudiņa/Kravčenoka ar 2-0 (21:15, 21:14) sagrāva ar astoto numuru izliktās vācietes Terēzu Mērsmanu un Cinju Tilmanu.

Pērn novembra beigās Graudiņa un Kravčenoka pirmo reizi kopā iekļuva Pasaules kausa posma pamatsacensībās, tiekot līdz astotdaļfinālam divu zvaigžņu turnīrā Sidnejā. Tāpat viņas pērn Jūrmalā izcīnīja piekto vietu Eiropas čempionātā.

Saistītie raksti

Hāgā trešdien kvalifikācijas turnīru vīriešiem sāks arī Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs, kuriem ticis sestais numurs. Viņi pirmajā kārtā mērosies spēkiem ar čehiem Vāclavu Berčīku un Janu Dumeku, kuriem ir 27.numurs.
Arī vīriešiem pamatsacensību sasniegšanai būs jāpārvar divas kvalifikācijas kārtas.

Tikmēr pamatturnīrā vieta ir garantēta Latvijas labākajam duetam Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri būs izlikti ar trešo numuru, kā arī Mārtiņam Pļaviņam un Edgaram Točam, kuriem ticis 19.numurs.
Pamatsacensības sievietēm un vīriešiem sāksies ceturtdien.

LA.lv