×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2017
Drukāt

Grigules lietā pieliek punktu ar “pirksta pakratīšanu” (8)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule.

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valde, tiekoties ar Eiropas Parlamenta deputāti Ivetu Griguli (ZZS), norādījusi politiķei uz nepietiekamu skaid­rojumu sniegšanu sabiedrībai.

Viņa nav skaidrojusi savu izvēli balsot pret rezolūciju, kurā paredzēta cīņa ar Krievijas propagandu. LZS priekšsēdētājs Augusts Brigmanis norādīja, ka būtu vērts uzzināt, vai sabiedrība ir iepazīstināta ar minētās rezolūcijas saturu un vai ar šo dokumentu ir iepazinušies tie, kuri izvirza pārmetumus. Brigmanis iepriekš pauda, ka Grigule ir izskaidrojusi savu rīcību -, ja būtu bijusi atsevišķa rezolūcija par Krieviju, viņa būtu balsojusi par tās pieņemšanu, bet viņai esot bijušas iebildes pret to, ka jautājums bija savilkts kopā ar “Daesh” propagandu. LZS valde Grigulei norādīja, ka viņa ir nepietiekami sabiedrībai skaidrojusi savu balsojuma motivāciju un ka labāk skaidrojumu ir sniegt vēlāk nekā nekad. Valdes pārstāvji aicinājuši Griguli savu rīcību skaidrot publiski, un politiķe apliecināja, ka to darīs, sacīja LZS priekšsēdētājs. Tāpat Grigule piekritusi, ka turpmāk, kad EP darba kārtībā būs Latvijas sabiedrībā īpaši aktuāli jautājumi, deputāte laikus informēs partijas vadību par tiem un par savu gaidāmo izvēli balsojumā, pamatojot to ar argumentiem. Brigmanis uzsvēra, ka jautājums par Grigules rīcību balsojumā priekš ZZS un LZS esot slēgts.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Grigules fane

  ZZS varētu savai biedrei nopirkt jaunu kleitiņu, lai var iziet cilvēkos bez apsmiekla (tautas dziesma – gudra, gudra meitiņa – īsa ,īsa kleitiņa). Dzied visa ZZS kopā
  .

 2. LATVJU TAUTA-Veidojiet vienreeiz labu partiju,lai ir par ko balsot.Visi smerdeli paslaik tikai zog.

 3. Hūte ir pusslēpts vienotās krievijas darbonis, tāpēc istabenei vien pakratīja ar pirkstu, pēc vēlēšanām zz$ cer uz sadarbību ar vienotās krievijas filiāles saskaņu!

 4. KAM UN CIK GRIGULE SAMAKSĀJA, LAI AVĪZĒ IELIKTU TIK SMUKU BILDI?

 5. Ja tā stulbā tauta saprastu kur ZZS viņus bīda!Visu varu Latvijā jau sagrābuši savos nagos, bet vajadzētu jau vairāk tās politikas atbalstītāju arī Eiropā. Kā tad bez Grigules?Mamikins un ;Zdanoka jau ir no citas operas.

 6. ==Brigmanis uzsvēra, ka jautājums par Grigules rīcību balsojumā priekš ZZS un LZS esot slēgts.==
  Kāpēc , tāpēc, ka Grigule izpildīja ZZS politisko platformu ar skatu uz Maskavu. Tikai tas žurnālistu troksnis patraucēja.
  Balsojot par ZZS pilsoņi uzņemas atbildību par SC valdības veidošanā un tālāk ceļš –
  Pie kremļa vārtiem stāv ( ………….) bāls ,
  Ar lūgumu rokā pēc maizes un sāls.
  Bet Voldiņš tik smaida, tas vecis ir traks,
  Jo visiem tak zināms, ka Krievijā …
  Vienīgais,kurš šoreiz tur stāvēs? Drūmas domas par vēlētāju rakto bedri…

 7. Bagātā latviešu folklora Atbildēt

  Kā sacīt jāsaka – vārna vārnai acī neknābj (tautas paruna).

Draugiem Facebook Twitter Google+